Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Chceme je všechny: 10 ohromně sexy mužských filmových záporáků a nedokonalých hrdinů

Kdo kdy řekl, že jenom ctihodní klaďasové mají nárok na dámská srdce?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií

Ztrácíme pro ně duši, necháváme na nich oči a pro ty své oblíbence po večerech vzdycháme. Vyznačují se mužností, šarmem a božským vzhledem a – charakterovými vadami. Jsou zákeřní, pyšní, zlí, namyšlení, arogantní, odtažití, moc nemluví, nebo naopak hodně, občas se neštítí ani vraždy.

Sexy záporáci a klaďasové, kteří zrovna nesplňují značku ideál, mají v sobě jakési tajemné kouzlo, které je činí neodolatelnými. S ženami zacházejí podivně a s odtažitostí, nebo je rovnou neváhají zničit. A možná právě proto stojí všichni za hřích.

Pan Darcy

Hrdina z románu Jane Austen Pýcha a předsudek je prototyp postavy, která vám zničí milostný život. Darcy je arogantní, pyšný, namyšlený, snobský a nemá smysl pro humor. Ve skutečnosti je to plachý muž, gentleman, vášnivě a zoufale zamilovaný do ženy svého srdce. Chová se roztomile rozpačitě, trochu se zajíkává, když mluví ke své lásce, a jeho trapnost je neodolatelná. Musíte dojít až na konec filmu nebo románu, abyste pochopila. Z představitelů Darcyho je nejznámější Colin Firth, který hrál nejen v seriálové adaptaci, ale i Marka Darcyho v Deníku Bridget Jonesové. Jenže nádherné modré oči a plachý pohled Matthew MacFaydena nám učarovaly daleko víc.

Wolverine

Když se naštve, klidně vám svými noži rozšmelcuje břicho a možná i duši. Věčně se tváří mrzoutsky, otráveně, tajemně, ale když ho hraje Hugh Jackman, ženy by daly první a poslední za jednu noc s ním.

Thor

Divoký zlobivý severský bůh, který vládne kladivem a ohromnou silou. Myslí si o sobě doslova bůhvíco, a když ho Odin svrhne za jeho pýchu a namyšlenost za trest na Zemi, ještě se vzteká. K pozemským bytostem se chová přezíravě, protože on je z nebes a ne nějaký hej počkej. Jenže zkuste odolat hrdinskému Thorovi s bicáky až do nebes, který vám zachraňuje život!

Loki

V severské mytologii strašná mrcha. Loki je strýcem Thora (ve filmu ho vydávají za jeho bratra) a pro seveřany je to něco jako ďábel. Úlisný, zákeřný, zlý našeptávač. Kenneth Branagh, režisér filmu Thor, ale do role Lokiho obsadil britského herce Toma Hiddlestona a stalo se asi to, co se dalo čekat. Fanynky se z Lokiho mohou zbláznit a mají ho raději než Thora, jeho pronikavý pohled podlamuje kolena a jeho proradnost je pro ně velmi sexy.

Blonďák

Clint Eastwood v ponču, se žvárem v koutku úst, skoro nemluví a jen se dívá. Ach, ty oči! Pronikavý modrý pohled, blond kštice, hřmotná postava a ostře řezané rysy dělají z Blonďáka mokrý sen všech žen, které viděly (nejen) film Hodný, zlý a ošklivý. A to tam neměl ani žádný románek!

Vikomt Valmont

Přidrzlý zbohatlický fracek, kurevník a prospěchář, který se vsadí, že svede počestnou vdanou ženu. Role Johna Malkoviche je kultovní, takhle totiž vypadá pravý svůdce. Nakonec se zamiluje a pro svou lásku umírá, doják jako blázen.

Ray

Ray, který má nevyřčené příjmení. Nájemný zabiják z Irska, který omylem zastřelil malého kluka a teď se musí schovávat v Bruggách, dokud jeho šéf nerozhodne, co s ním. Pije, šňupe kokain, spí s pistolí pod polštářem, je děsně vulgární a klidně v restauraci přetáhne ženu lahví od vína. Colin Farrell je sexy sám o sobě, ale když z něj uděláte ještě navíc dobrosrdečného grázla, který se chce odkráglovat kvůli výčitkám svědomí, je to vražedná kombinace.

Frederick Abberline

Přijel do Londýna vyšetřit vraždy Jacka Rozparovače, má za sebou temnou minulost, utápí se v depresích a horách hašiše. Možná je sám vrah, možná by se raději utrápil k smrti, možná úplně rezignoval na život. Celý jeho život je k pláči, skoro máte potřebu ho zachránit a zachumlat do postele.

Commodus

Krysa. Otcovrah. Srab a slaboch. Zákeřník. Grázl prvního řádu. Neštítí se ničeho. Zbavuje se nejbližších, aby sám mohl vládnout, je to proradný ničemník. Fuj! Joaquine Phoenixi, hrozně tě chceme. Nedá se ti odolat. Když se koukneš do kamery svýma zelenýma očima, umíráme.

Patrick Bateman

Extratřída psychopata, šílený vrah, co rozřezává těla a zabíjí holky na počkání. Hlavy si schovává v lednici, toho potkat v noci, tak… Nezdrháte. Namísto toho budete dělat vše proto, abyste se mu dostala do postele. Christian Bale má čarovnou moc lámat srdce. A pak vás zabije. Dobře vám tak!

Související články

Další články