Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Chce snad pozornost jako Rachel? Monica z Přátel se chlubí snímkem s Chandlerem

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 9 fotografií
hit internetu
Courteney Cox (55) a Matthew Perry (50) hráli v legendárním seriálu Přátelé nejdříve zamilovanou dvojici a poté manžele. Z celé party Přátel je nejznámější a nejoblíbenější Jennifer Aniston (50), která si nedávno založila Instagram. Jakmile postla fotku se všemi herci z Přátel, tak sociální síť téměř spadla. Je znát, že fanoušci milují vidět tuhle partu pohromadě i po tolika letech. Nyní si slavné selfíčko s hereckým kolegou střihla i Courteney. Že by snad chtěla způsobit podobný rozruch?

Seriál Přátelé nedávno oslavil 25 let od odvysílání prvního dílu. Lidé po celém světě seriál milují a nepřejí si nic jiného než jeho další pokračování, jako se toho dočkal seriál Beverly Hills. Jennifer Aniston (50) poměrně nedávno naznačila v show Ellen DeGeneres, že tenhle nápad není zas tak úplně neuskutečnitelný.

„Něco se děje, nevíme ještě co, ale něco jo," řekla tajemně. Na rozdíl od jiných hereckých kolegů celá parta Přátel spolu vychází velmi dobře i mimo kamery. Nedávno si založila Instagram Jennifer Aniston a přidala společnou fotku všech hereckých kolegů a málem to zbořilo celou sociální síť.

Je tedy možné, že Courteney okoukala od Jennifer, co funguje, a nyní to zkouší také. Její fotka s Chandlerem se okamžitě stala hitem internetu. A co myslíte vy? Chtěli byste vidět pokračování kultovního seriálu Přátelé?

Související články

Další články