Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Chce se vyrovnat Daře? Jasmina Alagič dře na postavě, Rytmusovo srdce zaplesá

Zdroj: archiv J. Alagič, D. Rolins
+ Dalších 12 fotografií
cvičí
Jasmina Alagič (30) patří mezi maminky, na kterých nejsou poporodní kila vůbec znát. Okouzlující moderátorka přivedla syna na svět už v létě, teď se však rozhodla na své postavičce zamakat. Nelze vyloučit, že se chce Rytmusova (42) manželka vyrovnat jeho bývalce Daře Rolins (47). Ta se totiž vypracovaným tělem chlubí, kudy chodí!

Už žádné "výhovorky", teď na sobě budu makat, bije se Jasmina Alagič v hruď. Porod na usměvavé moderátorce stopy nezanechal, i tak se tělo, které patří Rytmusovi, bez tvrdé dřiny ve fitku nejspíš neobejde.

"Zhruba před týdnem už jsem vám říkala, že začínám se cvičením, které je úplně pro každého bez výmluv," pochlubila se Alagič fanouškům. Chce být jako Dara Rolins, bývalka jejího rappera, jejíž postavička patří mezi nejobdivovanější?

To ví jenom sama Jasmina. Naprosto zjevným záměrem ale byla propagace ženského fitness programu. Že se balkánská rodačka nezdráhá dávat reklamu do velkého množství příspěvků, se už přestává líbit některým sledujícím. "Příšerné, samá placená spolupráce," posteskl si jeden z nich.

Možná i v tomto ohledu by se mohla třicetiletá maminka u Dary inspirovat...

Související články

Další články