Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chce se snad veřejně přiznat ke své orientaci? Ronaldo se pochlubil nalakovanými nehty!

Ronaldo se o sebe možná někdy stará až moc.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Hodně se dlouhodobě spekuluje o tom, jakou že to vlastně má hvězdný útočník Realu Madrid orientaci. Nalakované nehty na nohou spíše svádějí k názoru, že bude více na chlapečky. Tohle jednoduše přehnal a směje se mu celý svět!

V poslední době se po jeho boku rojila jedna hezčí žena za druhou. Snad každý týden jiná. Holt Ronaldo je hodně žádaný, kromě tučného konta totiž může také nabídnout vypracované sexy tělo. Někdy to ale s tou péči o sebe samého prostě přežene.

Vodou na mlýn pro všechny, kteří ho mají za homosexuála, jsou pořízené fotky, během kterých se Ronaldo promenáduje u bazénu. Jeho nohy totiž zdobí nový černý lak na nehty a něco takového si většina heterosexuálů odpustí.

Je tedy klidně možné, že všechny ty jeho ženy jsou spíše kamarádkami a v reálu s nimi nic nemá. Jeho pověst by hodně utrpěla, kdyby vyšlo navenek, že je gay. Třeba ale sám fotbalista neví, jak to vlastně má, a pořád se hledá. Tak uvidíme, kdy se konečně najde. V každém případě si může vybírat mezi muži i ženami, v obou světech se o něj totiž perou.

Související články

Další články