Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Chce se snad kamarádka Kendall Jenner přiživit na její slávě? Obléká se a snaží se vypadat jako ona!

Holky jsou jako sestry.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 14 fotografií
Když se sejdou ve společnosti, všichni si je pletou. Nemluvíme o nikom jiném než o Kendall Jenner a Belle Hadid. Vše se ještě umocní, když si provětrají takřka na chlup stejný outfit. Je to snad cílené, nebo to byla jen náhoda?

Ač má za sestru slavnou Kim Kardashian (36), tak Kendall Jenner (20) nikdy nepotřebovala protlačit. Ve světě modelingu se díky své přirozené kráse a odvaze v rámci výběru outfitů dokáže prosadit i sama.

Kendall velmi ráda chodí odhalená, především si libuje chodit v outfitech, pod kterými prosvítají její bradavky. Tak trochu se jí daří zastínit i její mediálně známější sestry a mluví se o ní jako o nejkrásnější člence Kardashianovic kla­nu.

Zjistilo se ale, že se její kamarádka velmi ráda proměňuje v její dvojnici. Kendall si společně s Bellou Hadid vzaly stejné outfity a měly ještě i stejný účes. Holky tak vypadají spíš jako dvojčata než jako nejlepší kamarádky.

Otázkou je, zda se nesnaží Bella svou vizáží trochu přiživit na stoupající slávě Kendall. To by ji určitě nepotěšilo, protože tohle si kamarádky rozhodně nedělají…

Související články

Další články