Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Chce se mi z něj blejt, šklebila se fiflena Natália: Vytočený František jí to vrátil i s úroky

Chce se mi z něj blejt, šklebila se fiflena Natália: Vytočený František jí to vrátil i s úroky
Zdroj: TV Nova
+ Další 4 fotografie
Svatba na první pohled
Od prvního dílu mohou diváci reality show Svatba na první pohled sledovat jednotlivé páry a do paměti se lidem zapsala hlavně tvář Natálky Mykytenko, která se hned na začátku provdala za Františka Gebra. Vše bylo krásné a kouzelné, dokud spolu nebyli o samotě na svatební cestě. Natália si začala všímat, že jí na Frantovi vadí kdeco. A došlo dokonce k nehezké hádce.

Ve třetím díle Svatba na první pohled jste mohli vidět, že se Natálčin přístup moc nezměnil. Stále víc a víc je ze svého manžela otrávená. Na líbánkách spolu pořádně ani netrávili čas. František se rozhodl udělat si výlet do opičí rezervace a Natálku nechal samotnou, aby mohla přemýšlet. "My jsme si v podstatě dali s Natálkou dárek. Dárek svobody v podstatě, na ten jeden den," podotkl Franta.

Natálie to bere tak, že pro ni je vše nové. Nový vztah, a rovnou manželství. První dovolená s mužem, kterého v podstatě nezná. Přiznala, že se těší, ale zároveň i netěší, na návrat do Prahy. "Každý někdy potřebuje svůj klid a svou svobodu," doplnila. Dokonce si spolu sedli, aby probrali, co je mezi nimi tak "v křeči".

Hrozilo psychické zhroucení a ostrá hádka

"Jsem tu sama, v cizím prostoru, s cizíma lidma a už jsem na hraně k tomu, abych se psychicky nezhroutila, to se mi dlouho nestalo. Myslím si, že jsem hodně vyrovnanej člověk, ale tady jsem úplná slabota. Sama čumím, co se to se mnou děje," vychrlila ze sebe Natálka. Franta, možná aby odlehčil situaci, začal říkat, co bude poslední dny dělat. "Vidíš? Zase začínáš mluvit o sobě," okřikla ho manželka s tím, že úplně změnil téma.

Natálku velmi mrzelo, že si nemohla Zanzibar užít. Pro ni je to místo, které je jako stvořené pro lásku, kterou si zaslouží. Ale zřejmě ji nemůže najít a předat, načež se rozplakala. "Nechtěla jsem brečet, ale nejde to. Já jsem úplně tak... psychicky slabá," ronila slzy. "Jsem zklamanej. Z toho, jak od začátku poukazuje na věci, který jí na mně vadí," vylíčil pak Franta s tím, že jí několikrát nabídl, zda může něco udělat, aby jí bylo lépe. Z její strany však takové gesto nepřišlo.

Natálka manžela urazila svým výrokem o zvracení

Při zpáteční cestě letadlem spolu ani neseděli. A František opravdu nebyl nadšený. "Musím říct, že začínám být pomalu trochu nas*anej, protože tvoje hláška, že při představě, že by měla přeskočit jiskra, se ti chce blejt, to už mě docela uráží," osočil ji Fanda. Natália mu na to konto ještě na letišti odpověděla, že si nechce na nic hrát a chce být upřímná. Dodala, že ho vůbec nechtěla urazit a omluvila se, že to bylo vyřčeno s nadsázkou. Franta ji sarkasticky odpálkoval s tím, že jestli teda pojedou teď takovouhle rovinu džouků, tak že teda ok... Nakonec došlo k trapnému rozloučení a každý se vydal k sobě domů.

"Franta není špatnej člověk, i když jsem to asi v tu chvíli použila na jeho osobu, tak jsem to tak nemyslela. To bylo asi hodně pod tlakem a ve stresu," svěřila se Natálka. Dodala, že by neměli docházet k unáhleným závěrům a měli by dát všemu ještě nějaký čas.

Kromě společného apartmá v Praze dostali i vztahového poradce a jednoho ze tří hlavních expertů v show, psychoterapeuta Tomáše Nováka. Jakmile přišla řeč na pozitivní část vztahu, bylo ticho. To nakonec prolomila Natálka, když začala jmenovat, co má Franta rád, co ho baví a jaké jsou jeho přednosti. Pak se přidal i manžel. Nakonec oba usoudili, že jim terapie prospěla a velmi to pomůže. Jak se páru bude nadále dařit, ukáže čas...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy