Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Chce OBELSTÍT SMRT: Jak těžce nemocná Věra Bílá bojuje o život?

+ Dalších 5 fotografií
Skomírající zpěvačka
Věra Bílá (64) měla našlápnuto stát se nejslavnější českou zpěvačkou v zahraničí. Jenže s nekorunovanou královnou romské hudby se osud nemazlil. Nejdřív ji zasáhla smrt syna a manžela, potom se stala závislou na hazardu. Gamblerství jí vysálo konto a zadlužilo tak, že opuštěná skončila na ubytovně. A v poslední době to s ní nevypadá vůbec dobře, těžká nemoc ji dokonce upoutala na invalidní vozík!

Na soukromém koncertě zpívala bývalému americkému prezidentovi Billu Clintonovi a vyprodávala světové haly. Když ale Věře Bílé zemřeli syn a manžel, sáhla si na samotné dno.

Místo nejslavnější české zpěvačky v zahraničí se stala nejznámější tuzemskou gamblerkou. Kvůli hazardním hrám se zadlužila a přišla o všechno. Momentálně žije sama na ubytovně a jedinou spásou je pro ni pomoc synovce, bez nějž by se o sebe dokázala postarat jen stěží.

Na nedávné projekci dokumentu Poslední naděje Věry Bílé, který natočil novinář David Vondráček, vypadala zpěvačka až děsivě zbídačeně. V minulosti se pokusila o sebevraždu, teď se ale smrti všanc vydat nehodlá.

Ačkoliv Bílá trpí silnou cukrovkou a skoro nevstává z invalidního vozíku, jejím velkým snem je znovu zpívat pro tisícovky lidí. Její sebedestruktivní životospráva však bohužel napovídá, že tahle touha zůstane už pouze ve zpěvaččině hlavě…

Mohlo by vás zajímat

Další články