Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Chce OBELSTÍT SMRT: Jak těžce nemocná Věra Bílá bojuje o život?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Skomírající zpěvačka
Věra Bílá (64) měla našlápnuto stát se nejslavnější českou zpěvačkou v zahraničí. Jenže s nekorunovanou královnou romské hudby se osud nemazlil. Nejdřív ji zasáhla smrt syna a manžela, potom se stala závislou na hazardu. Gamblerství jí vysálo konto a zadlužilo tak, že opuštěná skončila na ubytovně. A v poslední době to s ní nevypadá vůbec dobře, těžká nemoc ji dokonce upoutala na invalidní vozík!

Na soukromém koncertě zpívala bývalému americkému prezidentovi Billu Clintonovi a vyprodávala světové haly. Když ale Věře Bílé zemřeli syn a manžel, sáhla si na samotné dno.

Místo nejslavnější české zpěvačky v zahraničí se stala nejznámější tuzemskou gamblerkou. Kvůli hazardním hrám se zadlužila a přišla o všechno. Momentálně žije sama na ubytovně a jedinou spásou je pro ni pomoc synovce, bez nějž by se o sebe dokázala postarat jen stěží.

Na nedávné projekci dokumentu Poslední naděje Věry Bílé, který natočil novinář David Vondráček, vypadala zpěvačka až děsivě zbídačeně. V minulosti se pokusila o sebevraždu, teď se ale smrti všanc vydat nehodlá.

Ačkoliv Bílá trpí silnou cukrovkou a skoro nevstává z invalidního vozíku, jejím velkým snem je znovu zpívat pro tisícovky lidí. Její sebedestruktivní životospráva však bohužel napovídá, že tahle touha zůstane už pouze ve zpěvaččině hlavě…

Související články

Další články