Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Charlotte Štikovou byste nepoznali: Z peroxidové blond přešla na hnědou a ty rty

Charlotte Štikovou byste nepoznali: Z peroxidové blond přešla na hnědou a ty rty
Zdroj: koláž eXtra.cz / archiv Ch. Štikové
+ Dalších 11 fotografií
proměna
Rodina Štikových nemá nejlepší vztahy. Není to tak dlouho, co Monika Štiková (47) odstřihla obě dvě své dcery a užívá si života se svým milovaným Petrem Biniasem (23). Ornella (27) je provdaná za Josefa Koktu (63) a užívá si rodinného života s jejich dvěma dětmi. Velkou změnou prošla i Charlotte (23). Obarvila si vlasy.

Každý vnímá velké změny ve svém životě jinak a týkají se odlišných věcí. Ornella Koktová se věnuje hlavně svému manželovi Josefovi a synům, její matka Monika zase plánuje svatbu s Petrem Biniasem Velkou změnu prodělala i Charlotte Štiková, když se přebarvila s peroxidové blond na kaštanově hnědou.

Velmi křehké rodinné vztahy

Vztahy v jejich rodině skřípou od doby, kdy se matka rozhodla obě své dcery škrtnout ze svého života. Ať už šlo podle jejich slov o peníze, málo respektu nebo o cokoliv jiného, s dcerami si zjevně nemá co říct. Holky navíc říkají, že jejich matka je tou černou ovcí, která dělá jen ostudu.

Ornella 1. dubna porodila druhého syna, kterého s manželem pojmenovali Sven. Prazvláštní jméno dostal i jejich prvorozený sedmiletý Quentin. Vypadá to, že matka dvou chlapců má dramatu dost a chce se věnovat hlavně své rodině a být dobrou matkou. A to jí přejeme.

Z blondýny je brunetka

Charlotte ve svém životě postoupila také. Peroxidová blond se jí evidentně už tolik nelíbila a přešla k radikálně změně účesu. Vybrala si kaštanově hnědou. Hrdá tetička dvou synovců přidala několik fotek, kde se novou barvou vlasů chlubí. Na jejich společný facebookový profil navíc nedávno přidala video, kde se chlubí prstenem, který se tváří jako zásnubní.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy