Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková všechny obelhává: Žádné hubnutí se nekoná, právě naopak!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Klan Štikových
Charlotte Štiková (22) tvrdí už delší dobu, že se svojí nadváhou bojuje a snaží se zhubnout, aby se líbila sama sobě, ale i svému příteli Ifkovi. Ten dokonce v minulosti prozradil, že ji miluje takovou, jaká je, a pokud má chuť na jídlo, rád jí ho připraví. Nechce své lásce totiž nic odepřít. Tento přístup zdá se zcela zmařil hubnutí a celkovou proměnu Charlotte!

Jedna z dcer Moniky Štikové (46), hlavní aktérky reality show Štiky, Charlotte Štiková už delší dobu tvrdí, že má chuť svůj život změnit a zhubnout. Dokonce tvrdila, že shodila i nějaké to kilo a hubnutí jí mělo jít údajně skvěle!

Zdá se ale, že to byla pouze prázdná slova a výsledky se nedostavily. Jak by také mohly, když Charlottka se i nadále láduje tučným a nezdravým jídlem. Dokonce sama nedávno na Instagramu ukázala, jak si dopřává pizzu společně se svojí láskou.

V minulosti se dokonce snažila zhubnout i pomocí procedur na známé pražské klinice, ale ani to se nepovedlo. Její nezodpovědný přístup, rušení domluvených schůzek, kde se měly procedury odehrávat, to vše skončilo velkým fiaskem.

Povede se jí vůbec někdy shodit? Nebo je pro ni dostačující upravit se na sociálních sítích a vytvářet iluzi mladé, krásné a hubené kočičky, i když je realita zcela odlišná?

Související články

Další články