Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková vrací úder: Tvrdá slova o lesbickém vztahu se Monice líbit nebudou!

Zdroj: archiv FTV Prima
+ Dalších 15 fotografií
Válka Štikových
Monika Štiková (45) se po týdnech klidu opět rozhodla tak trochu veřejně proprat špinavé rodinné prádlo, když se v Extra Focusu pustila do svých dcer Ornelly Koktové (25) a Charlotte Štikové (22). Druhá z nich si ale nic nenechala líbit a vrací mamince všechno i s tučnými úroky!

Monika Štiková (46) dceři Charlotte vyčetla, že ji s přítelem Ifkem živila a oni se měli zachovat nevděčně.

„Živení spočívá v tom, že za ně platíš nájem, elektriku, plyn, internet, mobily, za Charlottu dluhy, u kterých byly domluvené splátky. V momentě, kdy jsme si řekli, že se začne měsíčně splácet tento dluh, tak se sebrali a utekli z domu,“ tvrdila Monika v Extra Focusu.

Takhle mluví o svých dětech?

To ale její mladší dítě rázně odmítá.

„Nechápu, že takhle může jakákoli máma mluvit o svých dětech. Fakt tomu nerozumím. Jak ale říká s těmi penězi, že nás živila, včetně placení telefonu a tak, ve skutečnosti je to tak, že si na chudáka Ifka napsala smlouvu na mobil a je to on, kdo to platí. A přitom to dělá čtyři, pět tisíc měsíčně. Ona má exekuce, takže si tyhle smlouvy píše na jiné lidi. Některé měla i na babičku,“ řekla Charly redaktoru eXtra.cz. Asi právě z toho důvodu, že došlo k rozkolu mezi ní a dcerou s jejím přítelem si Monika Štiková nedávno změnila telefonní číslo.

„Když říká, že jsme utekli, tak ano, nedali jsme jí to předem vědět. Ale kvůli žádným penězům to nebylo. Odejít jsme chtěli už při natáčení Štik. Vytvářela na nás ale šílený psychologický nátlak, že by pak chudák zůstala v domě sama. Jinak je pravda, kvůli jízdě načerno jsem z doby, kdy jsem chodila na školu, měla pár pokut. Byla jsem mladá a hloupá. Jenže normální matka by to pochopila jako nerozvážnost a řešilo by se to rozumně, zatímco ta moje ze mě kvůli tomu veřejně dělá bůhvíco. Když jí dlužíte pět tisíc, za chvilku vám řekne, že to je sto patnáct tisíc. Vymýšlí si cifry od stolu,“ tvrdí Moničina mladší dcera.

Už dříve nám také řekla, že doma musela s přítelem vysolit víc než třicet tisíc měsíčně za malý pokojíček a nyní, když její matka tvrdí, že za dvojici všechno platila, to jen potvrzuje. „Matka vždycky všechny kasírovala. Je na peníze. Už před lety jí musel odevzdávat velké částky i Ornellin expřítel. Že by někoho živila, to by se nemohlo stát,“ zdůrazňuje.

Natažená ruka

Je fakt, že Michal Mirčevský, o němž mluví, našemu redaktoru před lety prozradil, že co se týče financí, měla být Monika Štiková bezedná studna. „Pořád stála s nataženou rukou a chtěla víc a víc. I když už dostala, co bylo domluvené,“ uváděl tehdy.

Ale Charly nyní pokračuje s dalšími obviněními.

„Zjistila jsem nyní třeba i to, že když nedávno byl videoklip se Sámerem Issou (33), Sámer s mámou si mezi sebou rozdělili peníze, které na to dali sponzoři, mně z toho nedali ani korunu. Stopili to. Dozvěděla jsem se to až zpětně, že to všechno shrábli oni,“ říká Charlotte, co dalšího matce vyčítá.

O všechny přišla

A co říká matčiným řečem o tom, jak ani jedna její dcera nechtěla pomoci s hledáním ztracené kočky? „To je tak sprostá lež, že to ani už nebudu komentovat. Myslím, že o mámě víc než všechno ostatní vypovídá to, že přišla naprosto o všechny kamarádky, které doteď měla. Všechny se na ni kvůli jejímu chování vykašlaly. I ty nejbližší,“ myslí si Charlotte Štiková.

„Ještě čekám, kdy přijde s dalšími blbostmi, které jsem už taky slyšela. Třeba o nás prohlašuje, že jsme s přítelem žili tři dny na Hlavním nádraží. Nebo že jsem měla v jedenácti letech lesbický vztah se spolužačkou. Prostě mám fantastickou maminku,“ dodala ironicky.

ZPOVĚĎ MONIKY ŠTIKOVÉ PRO MAGAZÍN EXTRA FOCUS NAJDETE ZDE.

Související články

Další články