Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Charlotte Štiková v ulicích Prahy: Dělá v květinářství, cestou změnila účes a pajdala na jednu nohu

Charlotte Štiková cestou domů z práce změnila účes.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 19 fotografií
cesta domů

Charlotte Štiková (27) se přestala skrývat a opět chodí mezi lidmi. Jak zjistil deník Blesk, dcera Moniky Binias a Michala Štiky pracuje v centru Prahy v malém květinářství. Ani tentokrát ve svém zaměstnání nechyběla. Redakce eXtra.cz mladší sestru Ornelly Koktové zastihla na odchodu domů. Cestou pokuřovala a lehce kulhala na jednu nohu. 

Charlotte Štiková si v pondělí vykračovala z práce domů, jak nafotila redakce eXtra.cz. Zdá se, že je na tom dcera Moniky Binias lépe než dříve. Vypadala spokojeně a také se zdá, že zpět nabírá kila, která nezdravě ztratila při užívání drog. Nyní by měla být Štiková čistá, jak sama řekla v rozhovoru pro Blesk."Ano, brala jsem. Vlastně na každé akci jsem si dřív vždycky dávala. Pak jsem začala být sama ze sebe zklamaná a říkala jsem si, že to takhle nejde. Najednou to začalo být častější a nechtěla jsem, aby to tak šlo dál. Teď jsem čistá,“ prohlásila Charlotte ke konci dubna.

Doporučené video s Monikou Binias:


Cigarety, změna vlasů či kulhání

Nyní pracuje v květinářství v centru Prahy. Cestou domů si pokuřovala, dokonce i na zastávce tramvaje. Doma ale moc času nestrávila. Stačila však změnit účes, podle fotek to vypadá, že Charlotte Štiková nosí paruky nebo příčesky. Z kudrlin se totiž najednou stal vyžehlený dlouhý culík. Zároveň si nešlo nevšimnout, že blondýnka mírně kulhala na jednu nohu.

Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy