Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Charlotte Štiková slaví 26: Roztomilé dětské fotky s Ornellou a jasný vzkaz matce

Charlotte Štiková oslavila 26. narozeniny.
Zdroj: se souhlasem Ornella Koktová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
rodina

Mladší sestra Ornelly Koktové (29) Charlotte Štiková oslavila 26. narozeniny s plnou parádou. Sestra pro ni totiž připravila krásné narozeninové překvapení i dojemný příspěvek, ve kterém i naznačila, jaké mají obě mladé ženy vztahy s matkou Monikou Binias. Na snímcích i videu na Instagramu je navíc znát, jakou neuvěřitelnou hubnoucí proměnou Charlotte prošla. 

"Moje milovaná sestřička Charlottka slaví 26. narozeniny. Jsem moc vděčná za to, že ji mám, protože moc lidí nám v té rodině nezůstalo, ale my se tu pro sebe máme a vždy si kryjeme záda! A jak je vidět, už od mala měla tahle holčička svou hlavu a styl. Už se těším na další zážitky, které nás spolu čekají.

P.S. Jen teda nechápu, že třeba rok 2004 byl před 18 lety. To bylo včera, ne?!" uvedla Ornella Koktová na svém Instagramu k několika archivním fotografiím, kde byly obě sestry ještě malé holčičky.

Narozeninové překvapení

Ale co by to bylo za narozeniny bez oslavy. Ornella pro svou sestru připravila milé narozeninové překvapení, když spolu zašly na "oběd, ze kterého se stala večeře". Půvabné blondýnce nechala přinést čokoládový zákusek se šlehačkou a ovocem, ve kterém nechyběla dortová fontánka. Ze snímků na sociálních sítích je znát, že si společně strávený čas náramně užily.

Proměna Charlotte Štikové bere dech

Charlotte Štiková ukázala, že když člověk něco chce, tak to jde. Proměněná Charlotte své sociální sítě čas od času zásobuje sexy snímky, kde jsou její ztracená kila znát nejvíce, a fanoušci to potvrzují.

Nedávno se pro eXtra.cz svěřila, že měla hned několik důvodů, proč se do hubnutí pustila. "Mojí motivací bylo, abych žila plnohodnotný život. Já jsem ještě po show Štiky nějak ztloustla a bylo to strašné. Chůze mi dělala problém. Zdálo se mi, že jsem se už kolébala do stran. Nemohla jsem dělat žádné aktivity. Strašně mě to omezovalo. Bylo mi z toho nanic," prozradila Charlotte. V galerii se podívejte, jak jí to jako šestadvacítce sekne.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy