Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková shazuje tuky jako divá: Prozradila, jak hubne a kdy si pořídí miminko

Zdroj: Instagram/archiv Charlotte Štikové
+ Dalších 12 fotografií
štiky
Charlotte Štiková (23) podle všeho jde do sebe. Nejmladší z klanu Štiků se snažila již v minulosti zhubnout a projít razantní proměnou, ale nakonec to vzdala. Tentokrát se zdá odhodlaná a plná sil konečně zhubnout. Jinak pohledná Charlotte má s váhou dlouhodobě velké problémy. Jídlo jí zkrátka chutná a pohybu moc nefandí. Nyní se ale svěřila s tím, že tvrdě maká ve fitku, a promluvila o budoucnosti.

Charlotte Štiková už od puberty válčí s kily navíc. Zatímco její sestra Ornella Koktová (27) se snaží po dvou porodech si udržovat figuru ve formě, Charlotte svádí neúprosný boj s nadváhou. Před pár lety měla jinak pohledná Charlotte možnost projít velkou proměnou.

Tehdy byl kolem blondýny velký rozruch a Charlotte se všemožně měřila a přeměřovala, ale skutečnost byla nakonec taková, že to vzdala. Nyní to ovšem vypadá, že mladičká reality show hvězdička jde skutečně do sebe a s hubnutím to myslí vážně.

Velkou podporu má v partnerovi Ifkovi, který své lásce se vším pomáhá a v hubnutí jí drží palce. "Chodím teď cvičit 5x týdne a stravu jsem změnila úplně. Nejím žádná smažená jídla a radikálně jsem si zmenšila porce. Žádné obří přílohy. Místo toho si dávám zeleninu. Hlavní kouzlo je v tom množství a k pití žádná přeslazená pití," prozradila Charlotte, která touží po zdravém těle.

Někteří lidé si mysleli, že vztah s Ifkem bude pouze aférkou během reality show Štiky, ale opak je pravdou. Partneři spolu plánují budoucnost a dokonce padly první úvahy nad miminkem. "Dítě plánujeme tak za tři roky. Každopádně tohle se nedá jen tak naplánovat. To samo přijde," dodala odhodlaná Charlotte.

Související články

Další články