Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Charlotte Štiková shazuje tuky jako divá: Prozradila, jak hubne a kdy si pořídí miminko

Charlotte Štiková shazuje tuky jako divá: Prozradila, jak hubne a kdy si pořídí miminko
Zdroj: Instagram/archiv Charlotte Štikové
+ Dalších 12 fotografií
štiky
Charlotte Štiková (23) podle všeho jde do sebe. Nejmladší z klanu Štiků se snažila již v minulosti zhubnout a projít razantní proměnou, ale nakonec to vzdala. Tentokrát se zdá odhodlaná a plná sil konečně zhubnout. Jinak pohledná Charlotte má s váhou dlouhodobě velké problémy. Jídlo jí zkrátka chutná a pohybu moc nefandí. Nyní se ale svěřila s tím, že tvrdě maká ve fitku, a promluvila o budoucnosti.

Charlotte Štiková už od puberty válčí s kily navíc. Zatímco její sestra Ornella Koktová (27) se snaží po dvou porodech si udržovat figuru ve formě, Charlotte svádí neúprosný boj s nadváhou. Před pár lety měla jinak pohledná Charlotte možnost projít velkou proměnou.

Tehdy byl kolem blondýny velký rozruch a Charlotte se všemožně měřila a přeměřovala, ale skutečnost byla nakonec taková, že to vzdala. Nyní to ovšem vypadá, že mladičká reality show hvězdička jde skutečně do sebe a s hubnutím to myslí vážně.

Velkou podporu má v partnerovi Ifkovi, který své lásce se vším pomáhá a v hubnutí jí drží palce. "Chodím teď cvičit 5x týdne a stravu jsem změnila úplně. Nejím žádná smažená jídla a radikálně jsem si zmenšila porce. Žádné obří přílohy. Místo toho si dávám zeleninu. Hlavní kouzlo je v tom množství a k pití žádná přeslazená pití," prozradila Charlotte, která touží po zdravém těle.

Někteří lidé si mysleli, že vztah s Ifkem bude pouze aférkou během reality show Štiky, ale opak je pravdou. Partneři spolu plánují budoucnost a dokonce padly první úvahy nad miminkem. "Dítě plánujeme tak za tři roky. Každopádně tohle se nedá jen tak naplánovat. To samo přijde," dodala odhodlaná Charlotte.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy