Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková provokuje sexy fotkami, ale realita je děs: Kolik tahle zápasnice sumo váží?

Tady vidíte, jak sociální sítě klamou.
Zdroj: archiv
+ Dalších 55 fotografií
Za necelý týden odstartuje na televizi Prima nová reality show Štiky. Lidé na sociálních sítích zatím nejvíce diskutují nad vzhledem Charlotty Štikové (22), která začíná pomalu, ale jistě připomínat zápasnici sumo. Přitom se na sociálních sítích pyšní dokonalými fotkami. Kolik tahle nádhera doopravdy váží?

Všichni diváci tak nějak tuší, že reality show Štiky bude nepředstavitelný bizár. Slabší povahy by se na to neměly vůbec dívat, protože se u toho budou maximálně vztekat, jak moc velcí hlupáci a lidé bez soudnosti mezi námi jsou.

Show ještě ani nezačala a na sociálních sítích se nejvíce řeší Charlotte Štiková a její váha. Pravdou je, že Charlottka nezadržitelně kyne a pomalu začíná připomínat zápasnici sumo. A přitom takhle vůbec nemusela dopadnout.

Před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že Charlotta mohla fotit pro Playboy, ale musela by zhubnout. Měla sice kompletní servis, ale přesto to nezvládla hlavně kvůli své lenosti. Mladá Štiková dostala k dispozici luxusní servis. Starala se o ni majitelka Petra Clinic Petra Řehořková.

Dostala trenéra, dostala volný vstup do fitka a bylo dohodnuto, že když půjdou kilogramy dolů, dostane k užívání nový mercedes. Navíc dostávala peníze, aby se mohla věnovat hubnutí a nemusela řešit nic jiného.

Tehdy se jí během tří měsíců podařilo zhubnout neuvěřitelné jedno kilo. Takže z původní váhy 93 kg vážila 92. Jenomže tyhle časy jsou dávno pryč a Charlotta od té doby nabrala ještě mnohem více.

V současné době může vážit zhruba okolo 110 kg a alarmující na tom všem je, že se svým tělem odmítá cokoliv dělat. Nezvládla zhubnout, když měla kompletně full servis, takže samotné se jí asi chtít nebude.

Přitom kdyby měla o půlku své váhy méně, byla by to pořádná kost. Ale třeba se mýlíme. Je možné, že když Charlotta uvidí samu sebe na televizních obrazovkách, tak se zděsí a začne se sebou konečně něco dělat.

Související články

Další články