Všichni diváci tak nějak tuší, že reality show Štiky bude nepředstavitelný bizár. Slabší povahy by se na to neměly vůbec dívat, protože se u toho budou maximálně vztekat, jak moc velcí hlupáci a lidé bez soudnosti mezi námi jsou.

Show ještě ani nezačala a na sociálních sítích se nejvíce řeší Charlotte Štiková a její váha. Pravdou je, že Charlottka nezadržitelně kyne a pomalu začíná připomínat zápasnici sumo. A přitom takhle vůbec nemusela dopadnout.

Před nějakou dobou jsme vás informovali o tom, že Charlotta mohla fotit pro Playboy, ale musela by zhubnout. Měla sice kompletní servis, ale přesto to nezvládla hlavně kvůli své lenosti. Mladá Štiková dostala k dispozici luxusní servis. Starala se o ni majitelka Petra Clinic Petra Řehořková.

Dostala trenéra, dostala volný vstup do fitka a bylo dohodnuto, že když půjdou kilogramy dolů, dostane k užívání nový mercedes. Navíc dostávala peníze, aby se mohla věnovat hubnutí a nemusela řešit nic jiného.

Tehdy se jí během tří měsíců podařilo zhubnout neuvěřitelné jedno kilo. Takže z původní váhy 93 kg vážila 92. Jenomže tyhle časy jsou dávno pryč a Charlotta od té doby nabrala ještě mnohem více.

V současné době může vážit zhruba okolo 110 kg a alarmující na tom všem je, že se svým tělem odmítá cokoliv dělat. Nezvládla zhubnout, když měla kompletně full servis, takže samotné se jí asi chtít nebude.

Přitom kdyby měla o půlku své váhy méně, byla by to pořádná kost. Ale třeba se mýlíme. Je možné, že když Charlotta uvidí samu sebe na televizních obrazovkách, tak se zděsí a začne se sebou konečně něco dělat.