Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková popsala útěk od mámy a přiznala napadení otce!

Tohle už Monika Štiková ale vážně přehání!
+ Dalších 112 fotografií
Včera redakce eXtra.cz přinesla informace o tom, že v bytě Moniky Štikové (45) došlo k hodně divokému incidentu, kdy její mladý přítel měl napadnout jejího stále manžela Michala (47). I když hysterická Monika vše popírá a její manžel extempore nepřímo potvrdil, získali jsme zpověď její dcery Charlotty (21).

A co že se stalo? V momentě, kdy se Monika Štiková stěhovala, pro část věcí se do bytu dostavil její manžel. Když se tváří v tvář setkal s milencem Moniky, byl oheň na střeše. Více světla do věci vnesla Moničina dcera Charlotte. „Stěhování bylo dramatické. Počkali jsme, až nebude doma, udělali jsme to tajně a sbalili si a odešli. Chtěli jsme se odstěhovat už dávno, ale máma na nás vyvíjela psychický nátlak. Samozřejmě jsme jí dávali peníze na domácnost, takže pro ni bylo dost výhodné, abychom u ní bydleli. Teď ale máme s Ifkem božský klid. Jsme tak v pohodě, že jsme se přestali hádat. Hodně to z nás spadlo,“ řekl eXtra.cz Charlotte.

Následně nám Charlotte popsala, co vše se odehrálo. „K příteli své matky, kterému je 22 let, můžu říct, že jsou povahově stejní. Hledali se, až se nakonec našli. Celá rodina věřila a hlavně doufala, že když si máma našla mladého milence, změní své povahové rysy. A k rvačce s tátou mohu říct jen to, že jsem u toho přímo nebyla, ale stalo se to. Mámin milenec začal slovy, že jestli táta na mámu ještě sáhne, tak uvidí… Přičemž táta na nikoho nesahal, v klidu stál a smál se. Milenec do něj několikrát strčil a chtěl ho tím vyprovokovat ke rvačce. Ten dvaadvacetiletý floutek mého otce oslovoval jako chlapečka, což mi přijde dost bizarní,“ dodala Charlotte, která tak zanevřela na vlastní matku.

Mohlo by vás zajímat

Další články