Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Charlotte Štiková popřela slova Moniky Binias. Na Hlaváku prý nenocuje, drogy ale přiznala a přišla s drsným obviněním

Monika Binias se o Charlotte Štikovou bojí.
Zdroj: Herminapress/koláž
+ Dalších 7 fotografií
pravda

Charlotte Štiková se již neskrývá. Dcera Moniky Binias pracuje v centru Prahy v malém květinářství, jak zjistil deník Blesk. V otevřeném rozhovoru se sestra Ornelly přiznala, že měla problém s drogami. Vyvrátila tak matčiny informace, které nedávno vypustila do éteru, a v současné době by měla být čistá.

Charlotte Štiková poslední dobou plnila titulky českého bulváru, protože její matka Monika Binias se zmínila, že měla žít na Hlavním nádraží s dost pochybnou partou lidí a brát drogy. Netrvalo však dlouho a Monika rázem otočila o 180 stupňů. "Sobotní natáčení velkého rozhovoru s Charlotte... Takto Charlotte vypadá a pamatujte si, že vždy pravda zvítězí," napsala na svých sociálních sítích. Nikdo tomu nerozuměl.


Jasno do toho nakonec vnesla sama sestra Ornelly Koktové, která, jak zjistil deník Blesk, pracuje v květinářství v Praze, kde se také upřímně rozpovídala naprosto o všem. Skutečně přiznala i problém s drogami, ty ale mají být už minulostí. "Ano, brala jsem. Vlastně na každé akci jsem si dřív vždycky dávala. Pak jsem začala být sama ze sebe zklamaná a říkala jsem si, že to takhle nejde. Najednou to začalo být častější a nechtěla jsem, aby to tak šlo dál. Teď jsem čistá,“ tvrdí.

Prý se nejednalo o nic lehčího, nýbrž o tvrdé drogy jako kokain a pervitin. „Bylo to v klubu, kam jsem často chodila. Ze začátku to bylo ze zábavy, pak se to ale zvrhlo...“ vyprávěla dál. Z toho, že spadla do drog, viní svou rodinu, která se k ní údajně otočila zády, prý jak matka, tak i sestra. Ona podle svých slov na všechno zůstala sama a sama se se svou závislostí prý také pere. S Ornellou by si však moc přála napravit jejich vztahy.

Doporučené video s Monikou Binias.


Co řekla o své kauze s oblečením a o dluzích?

Charlotte se vyjádřila i ke kauze, kdy jí několik lidí obvinilo z toho, že si u ní koupili oblečení, avšak poté, co odeslali peníze, jim sestra Ornelly neposlala objednané zboží. „Určitě už to řeším. Jak mě vykradli, tak jsem přišla i o ty věci. S pár lidmi jsem se už srovnala a určitě se srovnám i se zbytkem," promluvila Charlotte, jejíž fotka nedávno kolovala všemi redakcemi.

Na snímku je Charlotte vyobrazená jako dívka na pervitinu. Fotka je prý z roku 2022, jak potvrdila druhá dívka ze snímku. „Je to snímek dva roky starý, léto 2022. Jsme nenamalované a trochu přiopilé. Není to z Hlavního nádraží, ale z dovolené v Kamenném Přívozu," objasnila Charlottina kamarádka Gábina.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy