Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Charlotte Štiková popírá zákony přírody: Zhubla přes 30 kilo, ale obří prsa jí zůstala

Charlotte Štiková si nechala udělat permanentní make-up.
Zdroj: Se souhlasem Charlotte Štikové
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
pořádné vnady

Charlotte Štiková (28) jede poslední dobou pořádné bomby. Nejdřív se jí povede shodit neuvěřitelných 37 kilogramů a pak začne na svém Instagramu dráždit fanoušky pěkně odvážnými fotkami v krajce. 

Prsa zůstala

Většina normálních holek, když začne hubnout, pak první, o co definitivně přijdou, jsou prsa. To ale rozhodně není problém nejmladší Štiky Charlotte. Na svůj instagramový profil přidala fotku, kterou ukázala, že jestli někde nezhubla, je to na obvodu hrudníku. Oblékla se do krajky a svým followerům ukázala své pořádné poprsí a zároveň i parádní postavičku, na které měsíce tvrdě makala.

Motivace pro ostatní

Její odvážná fotka i zbrusu nová postava, na kterou je Charlotte náležitě a právem pyšná, se neobešla bez přívalu pochval. "Hořím teď, jaký máš tělo !! Dělo ! Si vzor," napsala pod fotku jedna z followerek, čímž ukázala, jak moc velkou motivací může být Štiková pro ostatní ostatní holky bojující se svou váhou. "Moc ti to přeju a gratuluju, je vidět , ze tvá dřina nepřišla nazmar a že ses do toho pořádně obula. Jsi dobrým příkladem pro ostatní ženy, že když se chce, opravdu to jde," nešetřila chválou další z holek

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy