Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková má za sebou brutální změnu! Měla tohle opravdu zapotřebí?

Charlotte ráda provokuje na Facebooku.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 14 fotografií
Charlotte Štiková je známá hlavně tím, že ráda ukazuje svůj výstřih a obrovskou zadnici. Je to prostě divoká party girl! A nyní se o ní opět bude mluvit. Co si nachystala pro své fanoušky?

Mladší sestra Ornelly Koktové (23) Charlotte Štiková (20) prochází opět velkou změnou! Dlouho jí trvalo se do někoho zamilovat, a když to konečně přišlo, byl to nakonec mladý DJ, který si říká Ifko Eš. Ten je sice drobnější postavy, ale podle všeho jeho srdce tluče jen pro Charlotte a zahrnuje ji veškerou svou pozorností. Mladý pár spolu dokonce i bydlí, a to v nové části pražského Smíchova.

Kdo by to byl řekl, že se z tak divoké party girl stane zamilovaná holka, která chodí se svým přítelem venčit psa do parku… Ale ne! To by byla na Charlotte až moc velká nuda! Mladý páreček se nedávno tak moc nudil, že si vymyslel šílený plán! Obarvit si hlavy na stejnou barvu. Bohužel pro Charlotte to byla barva tmavá. No co si budeme povídat, přírodních sexy blondýn je pomálu a Charlotte se svého hára takhle lehce vzdá?

Kontaktovali jsme samotnou Charlotte a zeptali se jí, jak to tedy celé je… Charlotte, ty jsi čerstvě zamilovaná, odstěhovaná od rodičů a obarvená na tmavo. Jak k tomu došlo?

„Tak byla jsem na návštěvě u svojí mamky, mám ještě období takový menší rebélie, a tak jsem se s mamkou trošku chytla kvůli oblečení… Pochopitelně. Pak jsme dorazili s Ivem domů a napadlo nás stvrdit naši lásku stejnou barvou vlasů… Dělám si z toho legraci, přišlo nám to v tu chvíli legrační… A tak jsem na pár dnů bruneta. Nebojte, sexy blondýna budu vždycky! A to zanedlouho!“ důkladně nám vysvětlila mladá rebelka Charlotte.

Už moc se těšíme, co mladá Štika provede příště. Snad ne vyholení hlavy jako Britney Spears!

Související články

Další články