Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková má už dost starých impotentů! Teď je konečně zamilovaná a šťastná!

Vydrží jim to?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Charlotte Štiková je známá tím, že je sestrou Ornelly Koktové. A nejen to. Je obvykle nezvladatelnou party girl, kterou nikdo nedokáže zkrotit. Ale tomu je podle všeho konec. Co se stalo?

Charlotte Štiková (20) se po dlouhé době opravdu zamilovala! Její poslední vážnější vztah byl s Michaelem Mirčevským, který skončil v roce 2014. Tenkrát si dokonce Charlotte s tehdejším přítelem nechala vytetovat svá jména jako důkaz lásky.

Ale kde ty předloňské sněhy jsou… Dnes je už vše jinak. Pokud čekáte, že nakonec u Charlotte zvítězil čtyřicetiletý movitý podnikatel, se kterým se nějaký ten čas vídala, jste na omylu.

U Charlotte nakonec zabodoval mladý DJ, který si říká Ifko Eš. Je sice drobnější postavy, ale podle všeho jeho srdce tluče jen pro Charlotte. Mladý pár spolu dokonce už i bydlí v nové části pražského Smíchova.

Její nový přítel má doma také pejska, kterého Charlotte chodí poslušně venčit. Vypadá to, že se z mladé a divoké party girl zas na chvíli stane poslušné děvče. A co nám k tomu řekla sama Charlotte?

“Jsem teď šťastná, a to opravdu a po hodně dlouhý době. Náš vztah je dynamický, vášnivý a plný lásky. Už jsem měla po krk všech těch zazobaných páprdů, kteří si neustále na něco hrají a někteří z Barrandova trpí i impotencí. Je mi jich líto, že mi nevystačí. Ten zkraje letošního roku smutnit nemusí. Našel si blbku, který to vyhovuje, a stačí si to užít i jinde s jinými,” popsala Charlotte svůj nový vztah a zároveň tak uzavřela starou kapitolu.

Tak uvidíme, jak dlouho Charlotte její štěstí vydrží.

Související články

Další články