Charlotte Štiková (20) se po dlouhé době opravdu zamilovala! Její poslední vážnější vztah byl s Michaelem Mirčevským, který skončil v roce 2014. Tenkrát si dokonce Charlotte s tehdejším přítelem nechala vytetovat svá jména jako důkaz lásky.

Ale kde ty předloňské sněhy jsou… Dnes je už vše jinak. Pokud čekáte, že nakonec u Charlotte zvítězil čtyřicetiletý movitý podnikatel, se kterým se nějaký ten čas vídala, jste na omylu.

U Charlotte nakonec zabodoval mladý DJ, který si říká Ifko Eš. Je sice drobnější postavy, ale podle všeho jeho srdce tluče jen pro Charlotte. Mladý pár spolu dokonce už i bydlí v nové části pražského Smíchova.

Její nový přítel má doma také pejska, kterého Charlotte chodí poslušně venčit. Vypadá to, že se z mladé a divoké party girl zas na chvíli stane poslušné děvče. A co nám k tomu řekla sama Charlotte?

“Jsem teď šťastná, a to opravdu a po hodně dlouhý době. Náš vztah je dynamický, vášnivý a plný lásky. Už jsem měla po krk všech těch zazobaných páprdů, kteří si neustále na něco hrají a někteří z Barrandova trpí i impotencí. Je mi jich líto, že mi nevystačí. Ten zkraje letošního roku smutnit nemusí. Našel si blbku, který to vyhovuje, a stačí si to užít i jinde s jinými,” popsala Charlotte svůj nový vztah a zároveň tak uzavřela starou kapitolu.

Tak uvidíme, jak dlouho Charlotte její štěstí vydrží.