Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Charlotte Štiková jede jak drak: Zhubla 33 kilo a 30 má v plánu, už se kolébala do stran

Charlotte Štiková jede jak drak: Zhubla 33 kilo a 30 má v plánu, už se kolébala do stran
Zdroj: Se souhlasem Charlotte Štiková
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
rozhovor

Charlotte Štiková (25) šla v posledních měsících do sebe a hubne jako drak. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že se jí podařilo zhubnout již neuvěřitelných 33 kilo a dalších 25 - 30 kilo má v plánu ještě shodit. Mimo jiné se také svěřila, co bylo její největší motivací. 

Účastnice reality show Štiky Charlotte Štiková měla pěkně dlouhou dobu problém s nadváhou. Zatímco v minulosti svá kila navíc příliš neřešila, postupem času její váha už natolik stoupla, že se samotná Charlotte rozhodla, že takhle to dál nejde.

Sympatická blondýnka se už jednou pokoušela zhubnout, ale kýženého výsledku tehdy nedosáhla. Nyní šla ale tvrdě do sebe a maká na své postavě jako drak.

"Podařilo se mi zhubnout už krásných 33 kilo a mám v plánu zhubnout ještě takových 25 kilo.Možná i 30. Uvidím jak mi to půjde," řekla Charlotte v rozhovoru peo eXtra.cz.

Pravdou je, že Charlotte nyní vypadá mnohem lépe a kila, která shodila, jí přidala nejenom na kráse, ale také se jí mnohem lépe dělá spousta věcí.

Kolébala jsem se už do stran

"Mojí motivací bylo, abych žila plnohodnotný život. Já jsem ještě po show Štiky nějak ztloustla a bylo to strašné. Chůze mi dělala problém. Zdálo se mi, že jsem se už kolébala do stran. Nemohla jsem dělat žádné aktivity. Strašně mě to omezovala. Bylo mi z toho na nic. Když jsem byla mladší, jezdila jsem na koních, lyžovala jsem. Takže to byla jedna z hlavních motivací," rozpovídala se Charlotte.

Charlotte přestala kvůli váze chodit do společnosti, vyhýbala se různým akcím a chtěla být jenom doma.

"Omezovala jsem tím i Ifka. Když chtěl někam jít, já nechtěla, protože jsem měla pocit, že na mě všichni koukají. Chci vypadat dobře a být fit. A další motivace je i můj projekt, který pomůže dost lidem," prozradila na závěr tajemně Charlotte.

Charlotte má dobře našlápnuto vypadat podle svých představ, takže jí všichni moc držíme palce!


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy