Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková je nejtalentovanější Štika: Takhle zpívá hotová SuperStar! VIDEO

+ Dalších 97 fotografií
Většina lidí je přesvědčena o tom, že Charlotte Štiková (22) je rozmazlený fracek, který nic nedělá. Mnozí diváci reality show Štiky si z blonďaté Charlotty utahují, že její jedinou náplní života je jíst, spát a pařit. Jenomže to není vůbec pravda. Charlottka v sobě objevila skrytý talent a nebojí se ho použít. Jejím snem je totiž zpívat v muzikálu!

Co na tom, že momentálně běží v televizi nějaká SuperStar. Žádný z finalistů se totiž nemůže vyrovnat oslňující klisničce z reality show Štiky. Charlotte Štikovou byste si možná na první pohled mohli splést se štanglí uheráku, ale v této slečně dřímá obrovský talent.

Její matka Monika Štiková (45) je přesvědčená o tom, že má doma geniální dceru, která by se uchytila hned několika profesích. Nejdříve se jí snažila prosadit coby kadeřnici, poté sekretářku, učitelku v mateřské školce, ale pro Charlottku to bylo stále málo.

Někteří diváci byli přesvědčeni o tom, že sestra Ornelly Koktové (25) je jen líný fracek, jehož životní náplní je se jen cpát a spát. To ale není pravda. Charlotta je totiž talentovaná zpěvačka. O jejím nadání je přesvědčena i její matka.

Ornella s otcem už tak nesouhlasí. Zpěv Charlotty je přitom naprostý unikát. Možná se nám v Česku zrodila konečně pořádná SuperStar!

Související články

Další články