Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková je jako chameleon: Z tlusté řepy se dokáže proměnit v žhavou čičinu!

To je proměna co?
+ Dalších 96 fotografií
Charlotte Štiková (22) je největší kouzelnice celé rodiny Štikových. Když totiž chce, tak se umí proměnit v opravdu sexy rajdu, která nemá s původní Charlottou nic společného. Je vidět, že mladší sestra Ornelly Štikové (25) to s makeupem a úpravami fotek umí na jedničku!

Reality show Štiky budí v lidech různé emoce. Někteří diváci jsou naprosto znechuceni a nechápou, jak může televize něco tak bizarního vysílat. Druzí berou jako obrovskou legraci, když se můžou ostatním smát za jejich hloupost.

Na obrazovkách televize Prima jsme zatím mohli vidět dva díly. Z celé show zatím nejhůře vyšla matka celého klanu Monika Štiková (45). Lidé ji vnímají jako manipulátorku a zlou ženskou, která si v pětačtyřiceti myslí, že jí je stále dvacet.

Kupodivu velmi dobré ohlasy sklízí Ornella Koktová (25), kterou měli lidé doposud za hloupou husičku. Podobně je na tom její manžel Josef Kokta (61), se kterým lidé sympatizují. Michal Štika je v očích lidí takový hodný méďa béďa, který si od své ženy Moniky nechá všechno líbit.

No a co Charlotta Štiková? Ta je doslova jako chameleon. V reality show Štiky je jasně vidět, že má Charlotta hodně kilo navíc a vůbec by jí neuškodilo zhubnout. Vypadá doslova jako parní válec, který se už jen tak courá z posledních sil.

Jenomže když se blonďatá rajda perfektně nalíčí, použije nějakou zkrášlovací aplikaci a vyfotí se z toho správného úhlu, tak vypadá jako sexbomba. A pak že každá ženská nemůže být krásná, že?

Mohlo by vás zajímat

Další články