Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Charlotte Štiková jde do sebe: Velká proměna a slova o dítěti s Ivkem

Charlotte Štiková s partnerem Ivkem.
Zdroj: Se souhlasem Charlotte Štiková
+ Další fotografie
rozhovor

Mladší sestra Ornelly Koktové (28) Charlotte Štiková (24) v poslední době šla do sebe a snaží se na sobě pořádně zamakat. Navíc je nyní v jednom kole, protože jako správná teta pomáhá Ornelle se třemi malými dětmi. V rozhovoru pro eXtra.cz přiznala, že už i ona sama pomýšlí na svatbu a rodinu. 

Charlotte Štiková změnila barvu vlasů a jde do sebe. Podrobnosti své proměny sice ještě nechce prozrazovat, ale slibuje, že se lidé mají rozhodně na co těšit.

Nyní má ale úplně jiné starosti. Její sestra Ornella Koktová je trojnásobnou maminkou a Charlotte funguje jako teta na plné obrátky.

"S mým přítelem Ivkem samozřejmě pomáháme a je to zápřah. Ale Sven i Lili jsou moc hodná miminka," prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz.

U Koktů musí být nyní skutečně veselo. Sven, Quentin i malá Lilianne dávají oběma rodičům pořádně zabrat.

Navíc Ornella není momentálně po fyzické stránce ještě úplně v pořádku, takže jí pomáhá jak manžel Pepa, tak sestra Charlotte s partnerem Ivkem.

O svatbě přemýšlíme, pak přijdou na řadu děti!

Samotná Charlotte přiznává, že s Ivkem už nad svatbou přemýšleli a na téma děti již také došlo. "Svatbu jsme už řešili, ale přijde na řadu, až pomine covidové období," řekla s tím, že na děti pomýšleli také, ale má to zatím čas.

"Nejdříve svatba, poté děti. Chceme ještě s Ivkem cestovat a trochu poznat svět, než budeme mít potomky," pokračuje.

Charlotte své sestře pomáhala hlavně ve chvíli, kdy musela být Ornella hospitalizována v nemocnici.

"Když byla Ornella v nemocnici, vyzkoušela jsem si, jaké to je, starat se o tak malé děti. Rozhodně nemám žádné obavy z toho, že bych nebyla dobrou mámou. U Ornelly jsem si to vyzkoušela a zvládám to," dodala.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy