Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková chce shodit 20 kg: Slibuje sama sobě, že přestane žrát

+ dalších 59 fotografií
Nebudeme si nalhávat, že Charlotte Štiková (22) je hubená a křehká laňka. Moc dobře ví, že má pár kilogramů navíc. Hvězda reality show Štiky o svém životě promluvila na kamery eXtra.cz. Co říká o své rodině? A opravdu chce zhubnout?

Hvězda nové reality show Charlotte Štiková je v posledních týdnech velmi kritizovaná kvůli své váze. Nyní se ale rozhodla, že půjde do sebe. Moc dobře ví, že při natáčení reality show Štiky v dobré fyzické kondici nebyla.

„Já to mám geneticky dané. Já nikdy nebudu extra hubená. Pár měsíců zpět jsem ale byla už v dobré formě. Ale pak si mě můj přítel vykrmil. Ale byla to i moje chyba. Prostě čokolády, no… A na tu zdravou výživu jsem se vykašlala,“ říká bez obalu Charlotta.

Slibuje, že nyní zase začne hubnout. „Myslím si, že ta kila půjdou stoprocentně dolů. Chci to dát zpět do čtyř měsíců. Zvládla jsem to už jednou a zvládnu to znovu, vím, jak na to,“ uvedla mladá Štiková s tím, že chce shodit 20 kg. Současnou váhu ale prozradit nechtěla.

Charlotta také přiznala, že její maminka Monika (45) a její sestra Ornella (25) mají momentálně hodně špatné vztahy. Charlotta by byla ráda, kdyby se vztahy v rodině vylepšily. Podívejte se na celý rozhovor s mladou Štikou.

Mohlo by vás zajímat

Další články