Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Charlotte Štiková a její proměna: Z kulaté blondýny se stala hubnoucí hnědovláska

Charlotte Štiková a její proměna: Z kulaté blondýny se stala hubnoucí hnědovláska
Zdroj: Charlotte Štiková archiv
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
proměna
Charlotte Štiková (24) je mladší sestra čerstvé dvojnásobné maminky Ornelly Koktové (27). Jejich matka Monika (48) si před časem vzala o generaci mladšího Petra Biniase (24) a Charlotte Štiková také zažívá razantní změny. Nedávno si obarvila své vlasy z blond na hnědou a dost výrazně zhubla. Ač ještě není na vysněné váze, výsledek je už velmi zřejmý.

Charlotte Štiková, která vypadá lépe než kdy dřív, se pro eXtra.cz svěřila, jaká je její motivace k hubnutí, a co za její proměnou stojí.

"Už se to prostě nedalo, nechtěla jsem být už tlustá. V minulosti jsem zažila mnoho jojo efektů, kdy jsem zhubla a následně přibrala. Bylo to kvůli předešlým extrémnějším dietám, které jsem držela. Uvědomila jsem si, že už chci, aby tento kolotoč skončil, a nasadila jsem vyváženou dietu, která mi velmi vyhovuje." "Mám také v plánu rozjet projekt spojený s hubnutím a věřím, že pomůže mnoha lidem," více Charlotte zatím ale nechce prozrazovat.

Důležité je, jak se sama sobě líbím

"Teď jsem tak v půli mé cesty. Vysněnou váhu mám, ale spíš se koukám na to, jak vypadám a abych se sama sobě líbila."

Změnila jídelníček, ale i tak si občas zahřeší

"Změnila jsem hlavně jídelníček, zařadila jsem víc zeleniny. Jak jsem ale říkala, není to žádný extrém, doporučené jídlo mi opravdu chutná a občas si dopřeju i nějakou ne úplně zdravou dobrotu. Můj hlavní největší problém byly velké porce, které jsem jedla," řekla Charlotte. Nikdy jsem nebyla na sladké, spíš na slané," řekla Charlotte

Charlotte také prozradila, jakým jídlem občas ráda zahřeší. "Jsem velká milovnice bramboráků, které si i tak občas dám."

Fitness centra jsou kvůli světové pandemii zavřená, Charlotte se ani tak nevymlouvá a našla si své řešení. "S cvičením je to kvůli současné situaci trochu těžší, ale snažím se hodně chodit. Ráno ujdu i sedm tisíc kroků, svěřila se pro eXtra.cz Charlotte, která má velkou podporu i v partnerovi. "Můj přítel je v tom se mnou. Mám v něm velkou podporu, tak někdy cvičíme i spolu."

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy