Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Charlotte Štiková a její cesta k sexy DRAČICI! Jak se to stalo?

Tak takhle šel čas s Charlotte Štikovou!
+ Dalších 23 fotografií
Všichni ji známe jako nekorunovanou královnu výstřihů, ale jak vlastně vypadala Charlotte Štiková jako malá holčička nebo jako praštěná puberťačka? No budete se divit…

Nejmladší z klanu Štiků Charlotte Štiková (20) nechala nahlédnout do svého soukromí. Tentokrát ale nejde jen o hluboké výstřihy nebo fotky nahého pozadí. Dnes nám Charlotte odkryla i kus své minulosti, kde na fotkách pózuje při stolování jako malá holčička ve třech letech nebo úplně nahatá se svojí ségrou Ornellou Koktovou ve vaně.

Musíme říct, že je z fotek opravdu znát, že Charlotte svědčí i naprosto přirozená krása. Husté přírodní blond vlasy":https://www.extra.cz/…du-zapotrebi, velké zelené oči a šibalský úsměv, to je na téhle holce snad to nejhezčí a kdejaká holka by jí tohle mohla závidět. Ale jistě, jak šel čas, tak se i Charlotte změnila. Dnes je spíše za provokatérku, která si nedá říct, i když je zadaná.

„Jsem teď spokojená v novém vztahu, ale to nic nemění na mé povaze. Pořád jsem tak trochu party girl, mám ráda společnost a momentálně si užívám takové té naprosté volnosti bez starostí. Je to skvělý,“ svěřila se nám Charlotte.

A jak vlastně vzpomíná na dětství?

„Celé své dětství jsem žila v luxusu a hodně jsem cestovala. Dalo mi to moc. Možná i proto chci být i do budoucna v balíku. Peníze bohužel vládnou světem, a tak na tu vládu musím mít, ne?“ dodala s úsměv sexy blondýna.

Mohlo by vás zajímat

Další články