Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Charlotte Gottová slaví 14. narozeniny: Po tatínkovi zdědila mimořádný talent

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Charlotte Gottová (14) má dnes narozeniny, slavit se však bude zřejmě velmi střídmě a jen v kruhu nejbližších. Společně s maminkou Ivanou (44) a sestrou Nelly (11) totiž nadějná zpěvačka stále drží smutek za zesnulého muže a tatínka Karla Gotta (†80).

Přesně před čtrnácti lety se Karlu Gottovi narodila první manželská dcera. S životní láskou Ivanou Gottovou (44) tehdy přivítali na světě Charlotte Ellu. Ta po Mistrovi zdědila nejenom podobu a charakter, ale i obrovský talent!

Charlotte se zpěvu na profesionální úrovni poprvé věnovala v muzikálech. Má za sebou účinkování třeba v představeních Mata Hari nebo Antoinetta – královna Francie. S tatínkem Karlem později nazpívala písničky k populárním filmům Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava. Za sebou má i několik dabingových rolí.

Největším úspěchem dnešní oslavenkyně je loňský duet Srdce nehasnou, který se po úmrtí věčného Slavíka stal jedním z nejhranějších hitů. Práce na skladbě však byla pro Charlotte velmi vysilující.

Respekt

„Vím, že Charlotka měla respekt k textu písně. Věděla, o čem zpívá a nebylo to pro ni lehké. Občas jsme ji museli všichni povzbudit, že je to jen píseň. Je to citlivá slečna,“ prozradil eXtra.cz už dřív producent písně Lukáš Chromek. „Nikdo se samozřejmě neodvážel domýšlet, že to bude Karlova poslední píseň,“ dodal s pokorou.

Charlotte, její sestra Nelly a maminka Ivana podle všeho stále drží smutek. Na veřejnosti se neobjevují a je to pochopitelné. Vdova však s Gottovými fanoušky v poslední době komunikovala přes sociální sítě.

Související články

Další články