Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Charlotte Gottová: Od malé holčičky v pohádce po úspěch ve Slavíkovi

Charlotte Ella (vlevo) zdědila podobu otce Karla Gotta.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Když draka bolí hlava

Mistr by to zřejmě opravdu nečekal... anebo ano? V anketě Český slavík se jeho milovaná dcera Charlotte Ella (15) umístila na 22. místě. Porazila tak třeba i Helenu Vondráčkovou (74) nebo Bereniku Kohoutovou (30). Charlotte je i talentovaná herečka, už v dětství si zahrála po boku tatínka v pohádce Když draka bolí hlava.

Jeden úspěch za druhým

Charlotte (15) po boku svého tatínka realizovala už několik projektů, kromě písničky Srdce nehasnou, kterou spolu nazpívali, se po jeho boku objevila i v pohádce Když draka bolí hlava. Ta moc ovací na portálů ČSFD nesklidila, dokonce si vysloužila nálepku: 33. nejhorší film. Pohádka propojuje dva jazyky, češtinu a slovenštinu a hraje v ní třeba ještě Kateřina Brožová nebo Miroslav Šimůnek.

Předběhla i známější zpěvačky

Ještě dva roky předtím, tedy v roce 2016, převzala Charlotte za svého otce Českého slavíka, o pár let později se v něm i sama umístila. Přestože letos vítěznou sošku zesnulý Karel Gott (†80) nedostal, Charlotte vybojovala 22. místo.

Dcera slavného zpěváka obdržela 5074 hlasů a chybělo jen málo k tomu, aby se umístila na 20. místě, na kterém skončila Anička Slováčková (26) s 5617 hlasy. Za Charlottou se přitom umístila například muzikálová diva Dasha (40), legendární Helena Vondráčková (74) nebo zpěvačka Markéta Konvičková (27).

Související články

Další články