Charlotte Gott ohromila novým klipem: Odhalila, kde se cítí sama sebou
Zpěvačka Charlotte Gott zveřejnila videoklip ke svému třetímu singlu Paris. Natáčení probíhalo během června přímo ve francouzské metropoli a dcera legendárního Karla Gotta se v něm představuje v nové roli. Tentokrát se totiž doprovází také na klavír, což celému snímku dodává komornější a velmi osobitý ráz.
K samotnému místu má Charlotte Gottová hluboký vztah. „K Paříži mám výjimečný vztah, který se jen těžko popisuje. Je to město, kde se cítím sama sebou a zároveň naprosto anonymně. Patří k místům, která mě pro mou tvorbu inspirují nejvíc. Miluji, že kdykoli se procházím jejími ulicemi, tak z každého rohu zní jiný druh hudby. Už dlouho jsem věděla, že jedna z mých písní musí být o Paříži, místě, kam se stále vracím pro inspiraci,“ uvedla zpěvačka v tiskové zprávě, kterou má naše redakce k dispozici.
Charlotte Gottová v Paříži
Stejně jako v případě předchozího videoklipu I Could Be Mine se režie, kamery i závěrečného střihu ujal mladý talentovaný režisér Jan Kellner. Samotný singl Paris přitom vznikal na prestižní adrese – nahrán byl v londýnských Eastcote Studios pod producentským vedením Sachi Skarbeka. Skladba vyšla 24. července na streamovacích platformách a tvorba Charlotte Gott se v ní opět přirozeně pohybuje na pomezí R&B a popu. Novinka je zároveň v pořadí třetí skladbou z chystaného debutového EP, které má vyjít na podzim tohoto roku pod značkou Billion Streams Entertainment.
Doporučené video: Charlotte Gottová během focení:
Nový videoklip vyvolal na platformě YouTube okamžitý ohlas. Fanoušci neskrývají nadšení a v komentářích ji zahrnují slovy chvály a podporou. „Krásné,“ zanechala stručný vzkaz se srdíčkem jedna z fanynek. „Nejkrásnější,“ přidala se v diskuzi další. Komentáře samozřejmě nebyly pouze jednoslovné. „Pěkně zpíváš. Pěkný den přeji, ať se daří, jak si přeješ,“ ocenil výkon mladé interpretky, další z komentujících.
Trnitá cesta Kristiny Kloubkové: Nesplněné sny, vztah s kolegou či život před kamerou
Související články

Božská Charlotte Gottová poslala fanoušky do kolen. Lidé nestačí žasnout, hrne se na ni samá chvála

Ivana Gottová se strachuje o Charlotte: Dceři dala zákaz

Richard Krajčo zchladil Charlotte Gott. Společný duet shodil ze stolu

Charlotte Gott tasí po prvním úspěchu další zbraň: Luxusní klip ze zámku a reakce, které mluví jasně




































































