Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Charlotte Elle Gottové zbývá rok do plnoletosti. Svému tátovi je čím dál víc podobná, září i na pódiích

Charlotte Ella Gottová je svému otci velmi podobná.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY

Zpěvačka Charlotte Ella Gottová, která je dcerou legendárního Karla Gotta, dnes slaví 17. narozeniny. Svému tátovi je pořád více podobná. Vydala se i v jeho hudebních stopách. Loni si zazpívala také na koncertech Pocta Karlu Gottovi v pražské O2 areně. Jak poté napsala na svém instagramovém profilu, byla to pro ni velká pocta.

Zpěvačka Charlotte Ella Gottová se narodila v roce 2006. Je dcerou Ivany Gottové a bývalého slavného zpěváka mistra Karla Gotta, v jehož pěveckých stopách se vydala.

Charlotte Ella Gottová zpívala s tatínkem

Charlotte Ella navštěvuje hodiny zpěvu, hraje na klavír a věnuje se i herectví. Objevila se například v muzikálech Mata Hari nebo Antoinetta – královna Francie.

Společně s Karlem Gottem nazpívala hit Srdce nehasnou, který pro ně napsal Richard Krajčo. „Mám husí kůži, když si na to vzpomenu. Jeho dcera statečně zpívala slova o tom, že jednou s tátou nebude. A velice si uvědomovala, o čem zpívá. Je to pro mě silná vzpomínka,“ prozradila pro Český rozhlas režisérka Olga Malířová-Špátová.

Kromě toho Charlotte nazpívala s Gottem také duety v pohádkách Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava, ve kterých si i společně se svou sestrou Nelly Sofie zahrála. Objevila se i ve snímku Decibely lásky.

Charlotte Ella Gottová v O2 areně

Před rokem se objevila také na koncertech Pocta Karlu Gottovi, kde si se zpěvačkou Darou Rolins zazpívala píseň Zvonky štěstí. „Bylo mi ctí vystupovat na poctě mému tatínkovi v O2 areně,“ napsala tehdy Charlotte na svém instagramovém profilu.

Charlotte, která je třetí dcerou legendárního zpěváka, je svému tátovi čím dál víc podobná. A velmi dobře se jí daří i na hudebních pódiích. „Sama jsem měla obrovskou trému, protože se role vyměnily a já zpívala Karlův part a ona byla za malou Darinku. Charlottka to ale zvládla fantasticky a tatínek by na ni byl pyšný. Kdybych seděla v publiku, dojalo by mě to k slzám,“ řekla o společném duetu pro deník Blesk Dara Rolins.

Na loňském koncertu zazněla i píseň Srdce nehasnou, tu ale Charlotte tentokrát nezpívala. „S Ivanou Gottovou jsme to řešili už několikrát a máme na to stejný názor. Podle toho, co ta píseň nese, bych se stavěl do role Charlottina odcházejícího otce. To by pro ni bylo bolestné, tak jsme se rozhodli ji předvést tak, jak vznikla. Jen s kytarou,“ řekl Blesku Richard Krajčo, který hit odehrál.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy