Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině Jaromír Soukup

Charlotte Ella oživila svůj Instagram: Dojemné vyznání tatínkovi Karlu Gottovi

+ Dalších 40 fotografií
pocity

Je to pár dní, co se v pražské O2 areně odehrál vzpomínkový dvojkoncert Pocta Karlu Gottovi (✝80). Pro překvapení všech hostů na koncertě vystoupila i Gottova dcera Charlotte Ella (16), která po otci zdědila kouzelný hlas. Půvabná brunetka se o pocity z velkolepého vystoupení nyní podělila na svém Instagramu. 

Koncert Pocta Karlu Gottovi, který byl věnovaný zesnulému Slavíkovi, byl také jedním z jeho posledních přání. Oba večery se ikonických písní Mistra chopila plejáda zpěváků a zpěvaček, avšak vrcholem bylo pouze jedno číslo. A to duet Charlotte Elly Gottové a Dary Rolins, které zazpívaly zvonky štěstí.

Charlotte Ella se podělila o své pocity

Na dceři Karla Gotta je znát, že po otci podědila nejen vzhled, ale také pěvecké nadání. Pár dní po koncertu se rozhodla na nějakou dobu opět oživit svůj Instagram a příspěvek věnovala právě uplynulému koncertu.

"Bylo mi ctí vystupovat na poctě mému tatínkovi v O2 areně," uvedla stručně s dodatkem srdíčka k několika fotografiím.

Dara Rolins o Charlottě Elle Gottové

Dcera zesnulého Karla Gotta se rozhodla vypnout komentáře, příspěvek ovšem i tak jen v pár minutách posbíral tisíce "lajků". To zpěvačka Dara Rolins se o svých pocitech rozhodla rozepsat už o pár dní dříve a byl pro ni velmi emotivním zážitkem.

"Přemýšlím, jaké slovo by nejvýstižněji vystihlo tyhle večery na pódiu, po boku Charlottky Gottové. Koncert, který uspořádala jeho žena Ivanka, byl v první řadě dojemný a Charlottka byla jednoduše úžasná," svěřila se Dara Rolins.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy