Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Charlotte Ella Gottová slaví sladkých 16: Svému tatínkovi je čím dál podobnější!

Charlotte Ella Gottová salí šestnáctiny.
Zdroj: Herminapress, koláž eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
Narozeniny

Charlotte Ella Gottová slaví šestnácté narozeniny a svému otci se podobá čím dál víc. Zatímco její mladší sestra Nelly Sofie (13) je spíše po mamince Ivaně Gottové (46), Charlotte Ella rozhodně nezapře tatínka Karla Gotta (†80). Jsou si podobní jako vejce vejci.

Podobu se svým slavným otcem zpěvákem Karlem Gottem dcera Charlotte Ella rozhodně nezapře. S každým přibývajícím rokem je mu podobnější víc a víc. Dne 30. dubna slaví již své šestnácté narozeniny.

Přestože se na veřejnosti ani na sociálních sítích moc neobjevuje, Instagram má založený a v únoru tohoto roku na něj přidala v pořadí svou druhou fotografii. I když má na svém profilu pouze dvě fotky, sleduje ji více než sto třicet tisíc lidí.

Společná píseň

Charlotte si byla se svým otcem Karlem Gottem velmi blízká a společně v roce 2019 nazpívali i píseň Srdce nehasnou, která má na YouTube již přes sedmdesát milionů zhlédnutí.

Stejně jako dříve Karel i Charlotte má v hrdle klenot v podobě krásného hlasu, čehož už stihla využít. Odmalička se věnovala zpěvu na profesionální úrovni a vystoupila v představeních jako Mata Hari nebo Antoinetta - královna Francie.

Kromě dcery Charlotte Elly má Karel Gott s Ivanou Gottovou ještě mladší dceru Nelly Sofii, která se narodila v roce 2008.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy