Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Charlotte Ella Gottová je plnoletá: Z roztomilé holčičky vyrostla kráska a válcuje slavné hudební hvězdy

Charlotte Ella Gottová slaví osmnáctiny: Karel Gott by se dmul pýchou
Zdroj: koláž eXtra.cz/herminapress/Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 31 fotografií
narozeniny

Zpěvák Karel Gott by se dmul pýchou. Starší z jeho dcer, kterou přivedl na svět se svou ženou Ivanou Gottovou, Charlotte Ella Gottová, dnes dosáhla své plnoletosti. Krásná brunetka navíc pokračuje ve šlépějích svého věhlasného otce. Svůj talent předvedla i na pódiu pražské O2 areny v rámci koncertu Pocta Karlu Gottovi, kde nechyběl ani tým eXtra. cz. 

Talent po otci

Poslední dubnový den roku 2006 přišla na svět Charlotte Ella Gottová, první dcera snad nejslavnějšího českého zpěváka Karla Gotta a jeho o desítky let mladší manželky Ivany Gottové. Tato roztomilá holčička, která po svém věhlasném otci zdědila hudební talent, je již dospělou mladou ženou, která 30. dubna slaví své osmnácté narozeniny.

Charlotte, která je zároveň zpěvákovou třetí dcerou, je svému otci velmi podobná. Na pódiích navíc dosahuje velikých úspěchů, jak se ukázalo na velkolepém koncertě Pocta Karlu Gottovi, který se uskutečnil v pražské O2 areně, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz.


Zpěv i herectví

O svých dojmech z vystoupení po boku slovenské zpěvačky Dary Rolins se Charlotte Ella rozepsala i na svém Instagramu, z nějž v současné době smazala všechny příspěvky. „Bylo mi ctí vystupovat na poctě mému tatínkovi v O2 areně,“ uvedla tehdy k vystoupení dnes již plnoletá brunetka.

Doporučený rozhovor s Darou Rolins o Charlotte:


Kromě zpěvu a hry na klavír se Charlotte věnuje i herectví. Roli dostala i v muzikálech Mata Hari nebo Antoinetta – královna Francie a společně se svým tatínkem nazpívala nejen hit Srdce nehasnou, ale i písně k pohádkám Anděl Páně 2 a Když draka bolí hlava, v níž si zahrála společně se svou mladší sestrou Nelly Sofií. Sama se pak objevila i ve filmu Decibely lásky.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy