Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Charlotte Ella Gottová (15) roste do krásy: Slavíkova dcera kraluje na Instagramu

Charlotte Ella Gottová na novém snímku: Dcera Karla Gotta roste do krásy
Zdroj: profimedia / foto Charlotte Ella Gottová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
snímek

Dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) Charlotte Ella Gottová (15) opět sklidila úspěch na svých sociálních sítích. Po delší době zveřejnila snímek z dovolené v Itálii a strhla na sebe lavinu pozornosti. Komentáře má vypnuté, avšak její statisícová základa sledujících ji zahrnula "lajky".

Charlotte Ella Gottová si založila Instagram letos začátkem února. Na sociální sítě pak přidala dva své snímky a její účet měl zanedlouho již sto tisíc sledujících. Fotografie ale nakonec bůhvíproč zase smazala.

Nyní se ale rozhodla svůj Instagram opět oživit, nasdílela na něj opět dva snímky z dovolené v Itálii a je znát, že Charlotte Ella vyrostla do krásy. I když její tvář míří směrem ke krásnému panoramatu v Manarolu, její půvab je jasně patrný.

Netrvalo dlouho a Charlotte Ella získala od fanoušků velkou pozitivní odezvu. Komentáře sice zablokovala, ale lidé ji zahrnuli "lajky", kterých za necelý den posbírala přes dvacet tisíc.

Zda vyrazila na slunnou dovolenou s maminkou Ivanou Gottovou a mladší sestrou, třináctiletou Nelly Sofií, je zatím otázkou.


Související články

Další články