Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Charlotte dostala roztomilou přezdívku: Vévodkyně Kate vysvětlila, kde k ní přišla

+ Dalších 11 fotografií
princeznička
Čtyřletá princezna Charlotte má za sebou první týden ve škole, kam dochází společně se svým starším bratrem Georgem (6). Tam je učitelským sborem nazývána Charlotte Cambridge, podle expertky na královskou rodinu je ale dost možné, že zanedlouho na ni budou spolužáci volat přezdívkou, kterou si vysloužila už ve školce - princezna bojovnice. Kate Middleton (37) vysvětlila, jak její jediná dcera k tomuto přízvisku přišla.

Expertka na královskou rodinu Katie Nicholl ví o britských aristokratech skutečně téměř všechno. Proto nebylo překvapením, když prozradila, že roztomilá princezna Charlotte, která zrovna začala školní docházku, si s sebou už od školky nosí přezdívku, která podle její maminky Kate Middleton naprosto vystihuje její osobnost.

Už učitelky ve školce začaly Charlotte přezdívat princezna bojovnice, stejně jako je v seriálu z 90. let nazývána legendární Xena. Podle Kate si její jediná dcera tuto přezdívku vysloužila svou divokou povahou. „Charlotte je sice holčička, ale chová se jako chlapec. Miluje šplhání po stromech a neváhá se vrhnout do dobrodružství. Kdo ji zná blíže, tak si při vyslovení jejího jména vždy vybaví její divokou osobnost,“ svěřila se Kate expertce Katie Nicholl, podle které je dost možné, že přezdívka princezna bojovnice už malé Charlotte zůstane.

To, že Charlotte není zrovna příkladná malá dáma, dokazují i její úsměvné příhody během veřejných událostí. V posledním měsíci například vyplazovala na okolostojící jazyk během královského turnaje. Je možné, že z ní vyroste stejný rebel, jakým byl v mládí její strýček princ Harry.

Mohlo by vás zajímat

Další články