Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Charlotte a Ornella ukázaly snímky z dětství: Rozkošné malé Štiky už tehdy vystrkovaly růžky

Charlotte a Ornella ukázaly snímky z dětství: Rozkošné malé Štiky už tehdy vystrkovaly růžky
Zdroj: Charlotte Štiková archiv
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Sestry Charlotte Štiková (23) a Ornella Koktová (27) nedávno na svých sociálních sítích zavzpomínaly na dětství a sdílely několik fotek z období, kdy byly ještě malé slečny. Na první pohled je evidentní, že obě byly pěkné čertice a chvíli neposeděly. V té době ještě nebyly zpřetrhané rodinné vazby a všichni se k sobě chovali s úctou. Dnes o něčem takovém nemůže být řeč. Rodina se rozdělila na dvě poloviny a jedna o té druhé nechce ani slyšet.

Charlotte Štikovou a Ornellu Koktovou (27) dělí tři roky, ale dětství si společně náramně užívaly. V té době rodina Štikových byla ještě úplná a nikdo na nikoho neprskal ostrými slovy a sprostými nadávkami.

Obě dvě sestry spolu sice drží dodnes, ale vazby s jejich matkou jsou pravděpodobně nadobro zpřetrhané. Veškeré problémy začaly po odvysílání reality show Štiky a prohloubily se ve chvíli, kdy si matka Štika našla mladého zajíčka hokejistu Petra Biniase

Jak sama Charlotte řekla, nerozumí si s celou stranou rodiny ze strany matky. "S babičkou se nebavím zhruba rok a nemám na ni ani žádný kontakt. Nerozuměly jsme si spolu. Už to dál nešlo! Naše povahy se vůbec neslučují," prohlásila drsně Charlotte.

Co se týče vztahů z otcovy strany, tam je vše v pořádku. "Ta je super, ale ta mámina strana je celá stejně chorá, jako je ona," dodala. Charlotte a Ornella se lidem pochlubily obzvlášť svými fotkami z dětství, ale na jednom snímku nechybí jejich matka Monika, která byla v té době skutečně velká kočka.

Musel by se stát patrně zázrak, aby se jednou tahle rodina přestala hádat, osočovat se a dali se opět dohromady. Zatím ale není snaha o udobření ani na jedné straně. Do galerie se můžete podívat na dobu dávno minulou, kdy Charlotte a Ornella byly dvě malé a neposedné holky.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy