Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Charlotta Štiková jede! Ještě pár kilo a vrhne se do modelingu! Jenže je tady i obrovské riziko…

Charlotta hubne a hubne. Dokáže naplnit své sny?
Zdroj: archiv CH. Štikové
+ Dalších 48 fotografií
Boubelka v režimu hubnutí Charlotta Štiková (22) dělá každým dnem obrovské pokroky. Z 94 kilogramů se dostala na 80 kilogramů váhy při svých 160 centimetrech a její sebevědomí strmě roste. A to dokonce tak, že by se už brzy mohla objevit na modelingovém mole!

Jestli někdo zaslouží respekt, tak rozhodně Charlotta Štiková. Když před více než 3 měsíci prozradila, že se chystá zhubnout, mnozí tomu nevěřili. Jenže dnes se může pochlubit výrazně lepší postavou. Změnila jídelníček, přidala trochu pohybu a její tělo začalo reagovat. Dole má už 14 kg. Basa piv váží 17 kg, takže mladá Štikvoá už má jednu menší „basičku“ dole!

A jak to vypadá, jestli její váha půjde pořád dolů, její kariéra by mohla odstartovat i ve světě modelingu… „Bojím se toho, že se dostaví jojo efekt. Proto nechci nic zakřiknout. Uvidíme… Ale pokud by se mi dařilo hubnout pořád stejně, určitě existuje i možnost, že bych si zkusila roli modelky,“ netají se Charlotta, která v minulosti, když měla mnohem nižší váhu, byla pořádná kočka. Jenže pak se vše změnilo a teď musí držet drsné diety.

„Věřím, že to dotáhnu do konce. Ušla jsem už pořádný kus cesty, tak se mi to rozhodně nechce vzdát,“ dodala blondýnka, která zaujala televizního diváka v reality show Štiky.

Související články

Další články