Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Charlize Theron slaví 45, v lásce má vyloženě smůlu: Muže definitivně odepsala

Charlize Theron slaví 45, v lásce má vyloženě smůlu: Muže definitivně odepsala
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
narozeniny
Hollywoodská herečka Charlize Theron slaví 45. narozeniny. Zatímco její bývalý manžel Sean Penn (59) uspořádal tajnou veselku s o 30 let mladší kráskou, ona sama si není jistá tím, zda ještě vůbec chlapa ve svém životě chce a zda by byla schopná s ním žít.

Charlize Theron se narodila 7. srpna 1975 v jihoafrickém městě Benoni. Její otec byl alkoholik, který její matku fyzicky napadal a dětství proto neměla hollywoodská kráska jednoduché. V patnácti pak přihlížela tomu, jak její matka otce v sebeobraně zabila.

Odmalička se Charlize věnovala baletu a v 16 letech odešla do Milána, kde se pustila naplno do kariéry ve světě modelingu. Později se vrátila zpátky k tancování. Při focení v New Yorku se rozhodla, že ve městě zůstane a pokračovala ve studiu baletu na Joffrey School. V New Yorku také získala stálé angažmá, ale po zranění kotníku její baletní kariéra skončila.

Theron se po zranění kotníku začala uplatňovat v herectví a paradoxně se setkávala s větším úspěchem než v baletu. Vytvořila řadu nezapomenutelných rolí, například ve filmech Ďáblův advokát, či Pravidla moštárny. Že má vskutku komediální talent, dokázala v komedii Hancock. Proslavila ji také akční série Rychle a zběsile.

Vztahy Charlize Theron

Charlize Theron ve vztazích nikdy neměla mnoho štěstí. Jejími partnery byli například zpěvák Stephan Jenkins a poté také George Clooney či irský herec Stuart Towsend. Velkou láskou pro ni byl herec Sean Penn, se kterým byla od prosince 2013. V prosinci 2014 dvojice oznámila zasnoubení, ovšem v červnu následujícího roku herečka vztah ukončila.

Zatímco Sean Penn se nyní tajně oženil s o 30 let mladší ženou, Charlize v rozhovoru pro deník Mirror odhalila, že neví, zda by ještě někdy byla schopna žít s mužem. „Nevím, jestli bych ještě mohla s někým žít. Abych byla úplně upřímná, ten chlap by si asi musel koupit dům vedle mě,“ řekla herečka.

„Možná ani nevím, jestli se s tím chci potýkat. Na řešení vztahů jsem už moc stará,“ popsala Charlize. „Z randění nejsem nervózní, ale bez chlapa nejsem nešťastná. Nikdy jsem se necítila osamocená,“ dodala herečka.

Související články

Další články