Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Charlize Theron pod palbou kritiky: Svého adoptovaného syna vychovává jako dívku

Charlize Theron pod palbou kritiky: Svého adoptovaného syna vychovává jako dívku
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
nenávist
Jihoafricko-americká herečka Charlize Theron (43) se potýká s velkým problémem. Poté, co přiznala, že svého adoptivního syna Jacksona (7) od jeho tří let vychovává jako dívku, se na ni snesla obrovská vlna kritiky z celého světa. Lidé ji označují za tyranku a tvrdí, že její styl výchovy může dítě do budoucna velmi poznamenat.

Charlize Theron se potýká s nenávistí, kterou ji zahrnují lidé ze všech koutů světa. Ti začali herečku nenávidět poté, co přiznala, že svého adoptivního syna Jacksona vychovává jako dívku. Když mu totiž byly tři roky, přišel prý za ní a řekl jí, že není chlapeček. Od té doby mu dovoluje oblékat se jako dívka a jako dívku ho i vychovává.

Herečka, která má kromě syna Jacksona ještě i tříletou adoptivní dcerku August, dle svých slov nyní vychovává dvě nádherné dcery. Britskému deníku Daily Mail Theron sdělila, že si i ona sama myslela, že má syna. "Ano, také jsem si myslela, že vychovávám chlapečka. Dokud za mnou Jackson ve třech letech nepřišla, aby mi řekla, že není kluk," uvedla Charlize.

Charlize prohlásila, že nyní vychovává Jacksona i August stejným způsobem, jako své dvě dcerky, které chce jako správný rodič ochraňovat. "Narodily se takové, jaké jsou, není mým úkolem rozhodovat o tom, čím chtějí mé dcery být," sdělila otevřeně. "Mým rodičovským úkolem je milovat své děti a dávat jim vše potřebné k tomu, aby jednoho dne byly přesně takové, jaké chtějí být," dodala.

Za to, že svého syna vychovává tak, jak se on sám ve třech letech rozhodl, že chce být vychováván, je nyní Charlize terčem kritiky. Diskutující na sociálních sítích ji označují za tyranku, která svému dítěti už v nízkém věku komplikuje život. Prý pokud chtěla dceru, měla si adoptovat holčičku, ne chlapce. Co si o jejím přístupu myslíte vy?

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy