Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Charlieho andílek Cameron Diaz nikdy nechtěla děti: Nyní má dceru, manžela a je krásná jako nikdy

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
filmy
Půvabná Cameron Diaz (47) vždy byla toho názoru, že děti nikdy nechce a raději se bude soustřeďovat na svoji hvězdnou kariéru. Dlouhou dobu si fanoušci mysleli, že je to jenom nějaký momentální rozmar, ale jak herečce roky přibývaly, tak všichni usoudili, že to myslela nejspíše vážně. Jenomže Cameron všechny překvapila, když na sociálních sítích oznámila, že porodila holčičku. Někteří mluví o hotovém zázraku, že se jí těsně před padesátkou podařilo přivést na svět miminko.

„Šťastný nový rok přejí Maddenovi! Jsme velmi šťastní, že novou dekádu můžeme započít oznámením, že se nám narodila dcera Raddix Madden. Okamžitě jsme si ji zamilovali a naše rodina je nyní kompletní. Jsme nadšení, že jsme vám mohli tuto novinku sdělit, zároveň jsme se ale rozhodli chránit dceřino soukromí, a proto nebudeme zveřejňovat žádné její fotky a nebudeme prozrazovat více detailů. Snad jen to, že je skutečně roztomilá,“ napsala na sociální síť dojatá Cameron Diaz.

Hvězda filmu Charlieho andílci prožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. V roce 2015 se provdala za Benjiho Maddena a o pět let později mu přivedla na svět ve svých sedmačtyřiceti letech nádhernou a roztomilou holčičku.

To samozřejmě vzbudilo pozdvižení mezi lidmi, kteří se rozdělili na dva tábory. Jedni herečce přejí štěstí a jsou nadšeni, že nakonec přehodnotila svoje priority a přivedla na svět dítě. Druzí si však myslí, že otěhotnět před padesátkou a mít dítě v tak pokročilém věku je nezodpovědné. Jaký názor na to máte vy?

Související články

Další články