Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Charlieho andílci po 21 letech: Jak se změnily filmové krásky a kdo pověsil herectví na hřebík

Charlieho andílci po 21 letech: Jak se změnily filmové krásky a kdo pověsil herectví na hřebík
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Film

Od premiéry filmu Charlieho andílci uteklo 21 let. Zatímco v roce 2000 byla trojice hereček v čele s Cameron Diaz na vrcholu slávy, dnes se jejich kariéry zásadně změnily. Podívejte se, jak si vede Lucy Liu (52), Drew Barrymore (46) nebo právě Cameron Diaz (48).

Cameron Diaz

Bezpochyby největším klenotem Charlieho andílků byla Cameron Diaz (48). Vysoká modrooká kráska byla prvotřídní hereckou hvězdou, kterou si diváci pamatují například ze snímků Maska s Jimem Carreym nebo třeba z kultovního filmu Strach a hnus v Las Vegas, kde se obejvila po boku Johnnyho Deppa. Pravděpodobně nejvíc si ji ale diváci zamilovali v letní komedii Něco na té Mary je.

Kdysi nejžádanější herečka už ale pověsila filmovou kariéru na hřebík, a to v roce 2014. Už ji nebavilo neustálé létání mezi "z placu na plac". V současnosti se věnuje environmentálnímu aktivismu a investuje do zdravotnických i ekologických projektů. V roce 2015 se vdala za kytaristu Benjiho Maddena z kapely Good Charlotte. Před dvěma roky se manželům narodila dcera.

Lucy Liu

Pravděpodobně nejznámější herečka asijského původu se proslavila především právě rolí v Charlieho andílcích. Uhrančivou Lucy Liu (52) si diváci ihned zamilovali a od té doby na ni nedají dopustit. Zejména zazářila jako nájemná vražedkyně v Tarantinově filmu Kill Bill, objevila se i v následném pokračování.

Postupem času se Liu začala z kinových sálů vytrácet a její role byly čím dál menší. Není to ale tím, že by její herectví strádalo. Od roku 2012 totiž zářila v seriálu Jak prosté, kde ztvárnila doktora Watsona v moderní verzi Sherlocka Holmese. V kinech se pak exotická herečka znovu objeví v roce 2023, a to jako hlavní záporačka v pokračování komiksového hitu Shazam! Fury of the Gods.

Před pěti lety se Liu stala poprvé matkou. Jejího syna Rockwella ale porodila jiná žena, Liu se stala náhradní matkou. Zdůvodnila to tím, že kvůli nabité kariéře nemá čas na těhotenství.

Drew Barrymore

Roztomilá kráska Drew Barrymore (46) byla hereckou hvězdou už dávno před snímkem Charlieho andílci. Zahrála si totiž jako malá v E.T. - Mimozemšťan a od té doby se filmu držela. Objevila se například v legendárním hororu Vřískot nebo v přepáleném Batman navždy, kde se blýskla po boku Vala Kilmera. Barrymore se ale postupem času začala ze stříbrného plátna vytrácet. Od roku 2010 natočila jen pět filmů. Nyní si dává od natáčení pauzu.

V roce 2016 se herečka rozvedla s dlouholetým partnerem Willem Kopelmanem. Mají spolu dvě dcery. Barrymore už v roce 2003 šokovala veřejnost prohlášením, že je bisexuálka.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy