Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Charlie Sheen slaví 56: Že je HIV pozitivní, zjistil pološílený bouřlivák před deseti lety

Charlie Sheen slaví 56: Že je HIV pozitivní, zjistil pološílený bouřlivák před deseti lety
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
NAROZENINY

Dnešní oslavenec Charlie Sheen má za sebou pořádně bouřlivý život provázaný závislostí na alkoholu a drogách. A také má na kontě pořádné skandály! Zdálo se, že je nenapravitelný, ale teď už je HIV pozitivní herec čistý. Nemusel ani do léčebny.

Herec Charlie Sheen, který je synem herecké legendy Martina Sheena, slaví 56. narozeniny. Charlie zrovna nebyl vzorným studentem a nedokončil ani střední školu. Místo toho se začal objevovat ve filmech, ve kterých hrál jeho otec, a objevil se i v několika televizních seriálech.

Charlie Sheen byl závislý na alkoholu a drogách

Jeho kariéra začala v roce 1986, když byl obsazen do válečného snímku Četa. Další role na sebe nenechaly dlouho čekat - jednu z nich dostal i ve filmu Wall Street. Na filmových plátnech se potkal i svým otcem nebo bratrem Emiliem Estevezem.

Jeho popularita stoupala a o herce začal být velký zájem. Ve stejné době, kdy se vydrápal na herecký vrchol, se však dostal i na vrchol závislosti na alkoholu a byl nucen podstoupit léčení. Ovšem to mu nepomohlo, místo toho navíc začal brát drogy a jeho kariéra šla do ústraní.

K hereckému comebacku mu pomohl oblíbený sitcom Všichni starostovi muži, za který získal i Zlatý glóbus. Diváci ho však naprosto zbožňují za roli svůdníka a opilce Charlieho Harpera v seriálu Dva a půl chlapa.

Charlieho Sheena nahradil Ashton Kutcher

V té době byl nejlépe placeným televizním hercem. Ani tenhle fakt ale nepomohl k tomu, aby sekl s drogami, kvůli kterým Sheena nakonec v seriálu nahradil herecký kolega Ashton Kutcher.

Sheenovi se také prostřídalo velké množství žen v posteli. Ženatý byl dokonce třikrát. Jeho první manželkou byla Donna Peele, vztah ale po roce zkrachoval. Charlieho kouzlu propadla i herečka Denise Richards, se kterou byl ženatý čtyři roky. Poslední manželkou mu byla herečka Brooke Mueller, se kterou Sheen vydržel dva roky. Má celkem pět potomků a v roce 2013 se stal i dědečkem.

Charlie Sheen a HIV

Na kontě má i pořádné skandály, zničené vztahy a svým bývalkám není schopen splácet ani alimenty. Sám jednu dobu dokonce uvedl, že je na černé listině v showbyznysu.

Nebylo divu, protože jeho večírky byly proslulé. Jednou si pozval domů prostitutky, alkohol tehdy tekl proudem a herec najednou držel nůž v ruce. Záměrně se pořezal a z obyčejného večírku se stal krvavý mejdan. Od najaté dámské návštěvy se ale nenechal ošetřit, protože už v té době moc dobře věděl, že je HIV pozitivní. Tuto zprávu se dozvěděl v roce 2011.

Sheen také střílel na svou snoubenku, utekl z domácího léčení a napadl další milenku. Jednou, když jel na návštěvu za dcerami do New Yorku, našli ho až o den později nahého a zfetovaného v hotelu. Spekulovalo se i tom, že zdrogoval a znásilnil teprve třináctiletého chlapce, ale to se nikdy neprokázalo.

Nyní se však po delší odmlce objevil opět ve společnosti a kupodivu ho nedoprovázel žádný skandál, což byla příjemná změna. Od prosince 2017 je čistý a střízlivý. Prý vše zvládl sám a nemusel ani do léčebny. Nový životní styl mu jen prospívá a snad mu to i konečně vydrží.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy