Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Charlie Sheen se toho nebojí! Tímhle tweetem pobouřil svět!

Zdroj: archiv
Charlie je tak trochu kontroverzní celebritou. Možná trochu více. Dobrá, možná je to úplný šílenec, ale rozhodně mu to zatím prochází. Tentokrát ale možná přestřelil. Po letošních černých Vánocích, kdy celebrity umírají jako na běžícím pásu, se Charlie rozhodl vyzvat Boha, aby budoucí prezident Trump byl další na řadě. Jenomže tím uškodil jenom sobě!

Charlie postnul své zbožné přání krátce po oznámení smrti herečky Debbie Reynolds. Jenomže místo pochopení a podpory tvrdě narazil. Lidé ho okamžitě začali častovat nadávkami. Někteří mu přáli, aby se přání otočilo proti němu, jiní dokonce navrhovali, aby byl herec zatčen. A ve svých nadávkách opravdu nešetřili. Označení „zbytečný šváb“ je asi to nejhezčí, které se mezi reakcemi najde. Zdá se, že Donald Trump není až tak nepopulární!

Přát někomu smrt v dnešní době je opravdu trochu úlet, i když je to třeba Donald Trump. Vzhledem k úmrtnosti celebrit to opravdu není vtipné a i obyčejní pozemšťané by měli vážit slova. Natož celebrity, které jsou proslulé svými drogovými a večírkovými eskapádami a několikrát již utekli hrobníkovi z lopaty.

Ale Charlie je prostě Charlie! Na světě není tvora, kterému by všechno bylo více jedno. Buď ho milujete, nebo nenávidíte, nic mezi tím neexistuje.

Související články

Další články