Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Charlie Sheen neskutečně sešel! Tvrdé drogy a litry alkoholu z něj udělaly pokrčeného a vyhublého dědulu!

Tohle je opravdu obrovská změna!
+ Dalších 8 fotografií
Charlie Sheen býval kdysi velmi úspěšný a vyhledávaný herec. Mimo to byl také velmi pohledný a ženské se o něj mohly poprat. Ve svém nejúspěšnějším období, kdy natáčel populární seriál Dva a půl chlapa, patřil mezi nejlépe placené seriálové herce. Jenomže Charlie nedokázal ukočírovat svou slávu. Propadl alkoholu, drogám a lehkým dívkám. Na to taky doplatil, když se nakazil virem HIV. V současné době je na herce žalostný pohled. Výrazně zhubl a sešel.

Americký herec Charlie Sheen měl už odmalička našlápnuto k hvězdné kariéře. Nejvíce si ho můžete pamatovat z filmů jako Žhavé výstřely, Četa nebo ze seriálu Dva a půl chlapa, který natáčel téměř deset let.

Svoji kariéru započal v roce 1984 v televizních seriálech. Charlie Sheen byla jako mladý opravdu hodně pohledný chlap a okamžitě začal plnit titulky předních amerických časopisů.

Hned nato, v roce 1986, dostal hlavní roli ve válečném filmu Četa. Měl perfektně našlápnutou hereckou kariéru.

Dokonce byl dvakrát nominován na cenu Emmy a v roce 2002 získal Zlatý glóbus za nejlepší výkon v televizním seriálu Spin City.

Bohužel Charlie Sheen nedokázal ukočírovat svou slávu. Propadl tvrdým drogám, bohémskému životu, rozhazoval peníze za luxusní společnice a litry alkoholu. Tenhle životní styl se také podepsal na jeho zdraví.

Herec se kvůli svým alkoholovým a drogovým excesům nakazil virem HIV. Momentálně je na něj opravdu smutný pohled. Pověstná jiskra lamače dívčích srdcí je dávno pryč. Charlie vypadá opravdu hodně nezdravě, je vyhublý a svým ztrhaným zjevem působí jako vyžilý stařík.

Mohlo by vás zajímat

Další články