Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Charlie Sheen na kapačkách! Zamkli ho v domě jeho rodičů a podávají mu valium

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Kontroverzní hollywoodský herec Charlie Sheen se nedávno v médiích vyjádřil, že v Hollywoodu má HIV kdekdo. Sám je virem nakažený od roku 2015. Že by mu to zabránilo ve zběsilém hýření, se ovšem říct nedá. Naopak jeho závislost na drogách a alkoholu už se nedala unést, a tak byl donucen k domácímu detoxu. A nikdo se s ním rozhodně nepáře.

Podle RadarOnline je Sheen zavřený v domě svých rodičů a má striktní zákaz jakýchkoliv návštěv bez výjimek. Je pod 24hodinovým dohledem lékařů, kteří mu nitrožilně podávají valium a další drogy. V tomto vězení má zůstat minimálně dva až tři týdny Má se tak zbavit závislosti na alkoholu.

Nitrožilně podávané drogy mu mají ulehčit absťáky. Ty na valiu asi opravdu cítit nebude Otázkou zůstává, jestli je vhodné zrovna v Charlieho případě léčit závislost na chlastu drogami, ale lékaři asi dobře vědí, co dělají.

K detoxu byl Sheen donucen svým okolím. Věčný pařmen by si sám asi neřekl, že má dost. Přesto mu není radno zahrávat si se zdravím, obzvlášť od té doby, co mu byl diagnostikován virus HIV

Ovšem jestli je někdo kromě Micka Jaggera v americkém šoubyznysu nesmrtelný, je to Charlie Sheen! Ten chlap má tak tuhý kořínek, že nás dozajista přežije všechny, a to se skleničkou dobré whisky v ruce a pytlíkem kokainu v kapse

Související články

Další články