Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Charlie Sheen měl znásilnit malého chlapce (13): Po letech o tom konečně promluvil

Zdroj: Twitter/20th Century Fox
+ Další 4 fotografie
nechutné
Po třech letech to na Charlieho Sheena (54) zkouší znovu. Další kamarád zesnulého Coreyho Haima (†38) tvrdí, že ho herec jako 13letého znásilnil. Hvězda seriálu Dva a půl chlapa ale tohle závažné obvinění tentokrát mlčením nepřešla!

Charlie Sheen znovu čelí obvinění, že jako 19letý znásilnil tehdy 13letého herce Coreyho Haima.

Stát se to mělo při natáčení filmu Lucas, jak už v roce 2017 tvrdil kamarád údajné oběti Dominick Brascia. Teď s tím vyrukoval další z jeho přátel Corey Feldman, který o Sheenovi dokonce natočil dokument!

Haim to měl oběma svěřit těsně před svou smrtí, v roce 2010 se předávkoval a už se neprobral. „Nevykládal to jen tak mimoděk. Neřekl, že tohle se mimochodem stalo. Popisoval to naprosto detailně,“ vypráví Feldman ve svém filmu. „Řekl mi, že ho Charlie ohnul mezi dvěma přívěsy a znásilnil za denního světla. Kdokoliv mohl jít kolem a spatřit to,“ dodává.

Sheen: Je to absolutní nesmysl

Hvězda Dva a půl chlapa už vzkázala, že se jedná o lež. „Tato zvrácená, vyfabulovaná obvinění se nezakládají na pravdě. Tečka. Doporučuji všem, aby se zamysleli nad zdrojem, který tyto informace vypouští, a přečetli si, co k tomu říká jeho matka Judy Haim,“ řekla mluvčí Charlieho Sheena časopisu People. Právě Haimova máma se herce v minulosti už několikrát zastala. Tvrzení kamarádů svého syna označila za naprostý nesmysl.

Judy se za Sheena postavila už před třemi lety. „Kdyby bylo něco špatně, tak bych o tom věděla. Můj syn nic neskrýval, všechno mi říkal,“ prohlásila.

Sheen zatím neprozradil, jestli se bude kvůli Feldmanovu filmu soudit.

Související články

Další články