Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Charismatický kuchař Hugo Hromas dobývá Česko

Hugo Hromas
Zdroj: Stream.cz
Hugo Hromas
Energický kuchař Hugo Hromas není v kulinářských show žádný nováček. Za sebou má pořady jako U stánku, Ze dvora či Hugova jízda Baskickem. Nyní si diváky získal v novém pořadu Kuchaři u ohně, kde společně s kolegou Zdeňkem Marcínem chystá recepty pod širým nebem.

Pořad plný chutí a vůní z produkce Streamu Kuchaři u ohně odstartoval na začátku července na Televizeseznam.cz a poběží během celých prázdnin. Zdeněk Marcín a Hugo Hromas budou připravovat například pečenou kachnu s pyré z dýní, kančí guláš s nadýchanými knedlíky nebo pstruha připravovaného přímo v popelu. Na nový letní recept se mohou diváci těšit každý pátek.

„Vaření na ohni má skvělou atmosféru. Čas, který věnujete přípravě a pak samotnému vaření, je na výsledku znát. A samozřejmě jídlo má nádherné aroma z dobře proschlého tvrdého dřeva nebo dřevěného uhlí. Někdy se může vše protáhnout, přestože oheň je dost dynamické medium. Musíte zkrátka počítat s nějakou rezervou. Ale stojí to za to,“ komentuje tento typ kulinářského umění Hugo Hromas.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy