Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Charismatický hřebec Richard Gere do toho potřetí praštil: Vzal si o 33 let mladší krásku

Richard Gere se potřetí oženil!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Milovaly ho ženy po celém světě a i přesto, že je herci osmašedesát let, tak se rozhodl, že do toho na stará kolena znovu praští. Richard Gere si vzal za ženu svoji nádhernou přítelkyni, která je o 33 let mladší. Alejandra Silva je původem ze Španělska a živí se jako publicistka a aktivistka.

Richard Gere opět dokazuje, že pořád ještě nepatří do starého železa. Ve svých osmašedesáti letech se oženil a vzal si krásnou španělskou aktivistku, která je o celých 33 let mladší než on sám. Rozhodně se nejedná o nějaké krátkodobé pomatení mysli. Alejandra Silva herci učarovala.

Páreček spolu randí od roku 2014 a své „ano“ si řekli již začátkem dubna. O jejich svatbě informoval španělský magazín Hola! „Našel jsem ten klidný a šťastný život, který jsem vždy hledal,“ nechal se slyšet herec.

Herec, po kterém šílí ženy po celém světě, se oženil už potřetí. Nejdříve si vzal topmodelku Cindy Crawford v roce 1991. Vztah jim ale nevydržel a o čtyři roky později se rozvedli. V roce 2002 následoval v pořadí druhý sňatek, a to s Carey Lowell.

Bohužel ani tentokrát to nevyšlo, rozvedli se v roce 2016. S druhou manželkou má však osmnáctiletého syna, o kterého se střídavě starají. Tak držme palce, ať to herci tentokrát vyjde!

Související články

Další články