Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

CHARAKTERISTIKA ŽEN podle měsíce narození: V červenci se rodí dračice, v březnu zase nudné nány!

CHARAKTERISTIKA ŽEN podle měsíce narození: V červenci se rodí dračice, v březnu zase nudné nány!
Zdroj: profimedia.cz
V ženách aby se jeden vyznal. Jedna je náladová, další pohodová a třetí hysterická. Naopak taky často slýcháme, že ženy jsou všechny stejné. Tak kde je pravda? Zjistili jsme, že lze tato něžná stvoření charakterizovat podle měsíce, kdy se narodila. Zjistěte tedy pravdu o své osobnosti.

Asi každý z nás by chtěl vidět do hlav ostatním a umět v nich číst. Hned by byl ten život jednodušší a spokojenější. No uznejte sami, jestli by vám to nezachránilo pár ran na srdci, kdybyste věděli, s kým do toho jít a s kým ne Podívejme se na charakteristiku žen podle měsíce, kdy se narodily.

LEDEN

Lednové ženy bývají charakteristické svou studeností a nepřístupností. Není tak jednoduché prostoupit jim do hlavy a vyznat se v nich. Jde o klasické ledové královny, které jsou ovšem pro muže dost přitažlivé.

ÚNOR

Krásky rodící se v únoru bývají tak trochu nemasné, neslané. Kde je postavíte, tam je najdete, což nemusí být vždy výhodou. Pro muže jde ovšem o skvělé manželky, které se starají o domácnost a v kuchyni jsou opravdové královny.

BŘEZEN

Nuda, nuda a zase jen nuda. Březnové ženy jsou klasické samotářky, které nenajdou partnera po celý život Nic je nebaví, nikdo se jim nelíbí. Často se uchylují k životu v samotě, protože takové nány by stejně nikdo nechtěl.

DUBEN

Aprílandy jsou pořádné šprýmařky. Nezkazí žádnou zábavu a rozhodně s nimi není nuda. Pokud chcete mít přítelkyni, která bude především přátelská a hlavně v pohodě, volte rozhodně dívku narozenou v dubnu.

KVĚTEN

Tyto ženy bývají hodně romanticky laděny, a tak je lze nazvat vílami. Milují přírodu, a tak pokud mají možnost, najdete je v parku, na zahrádce, prostě všude, kde můžou pečovat o rostliny.

ČERVEN

Divošky rozené v červnu jsou horší než parní válec. Abyste s nimi vydrželi v partnerství, musíte být skutečně muž vyrovnaný a silný, není to totiž žádný med. Život s takovou ženou se mění v takovou malou Itálii

ČERVENEC

Jedním slovem emoce, to je jejich charakteristika. Pokud jsou nahoře, zahrnou vás láskou, pokud dole, dají vám to pořádně sežrat. Ani s nimi nebudete mít život lehký. Poznat totiž to, jakou mají náladu, je skutečně obtížné.

SRPEN

Hysterky bez špetky humoru v krvi. Dámy narozené v srpnu jsou úhlavní nepřítelkyně snad všech. Jde o povrchní, nafoukané fifleny, které neuznávají kompromisy a jdou si tvrdě za svým. Pokud jde ovšem o pracovní vztahy, tam jsou většinou ve vedoucí pozici.

ZÁŘÍ

Ideální žena, asi tak by se dala charakterizovat žena narozená v září. Je milá, velkorysá a rodinně zaměřená. Muž si po boku takové ženy přijde jako ve skutečném nebi. Možná by se dalo říct, že kdo se narodil v září, má vyhráno.

ŘÍJEN

Stíhačka narozená v říjnu se stane noční můrou všech mužů Tyto ženy mají snad žárlivost v krvi. Jsou nedůvěřivé a neustále budou svého partnera podezírat z nevěry, ze lží i z podrazáctví. Řešením je být neustále připojen na detektoru lži.

LISTOPAD

Téměř novodobé slovo zlatokopky je charakteristické právě pro zástupkyně listopadu. Tyto ženy se vyznačují oblibou bohatství. Často je poznáte tak, že jsou oběšené šperky, malé sebevědomí si kompenzují značkovými věcmi. Pokud se zamilujete do těchto žen, připravte si tlustou peněženku.

PROSINEC

Vánoční ženy jsou záhadné a tajemné. Možná vám čas od času bude připadat, že něco skrývají, ovšem pokud jim přijdete na chuť, zamilujete se do nich a zjistíte, že jsou to skutečné parťačky do nepohody

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy