Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

CHARAKTERISTIKA ŽEN PODLE HOROSKOPU: Ryby jsou asexuální, Štírky špindíry a ženy v Beranu naprosto neschopné v posteli!

Každá žena je jiná, ovšem podle toho, kdy se narodily, se dají lehce
rozřadit.
Zdroj: The Sun
Chování žen je probírané horem dolem snad ve všech lifestylových časopisech. Přestože nás muži dost často hází do jednoho pytle, není pravda, že jsme stejné. Naše povaha by se dala rozřadit do 12 kategorií podle toho, v jakém znamení jsme se narodily.

Jaká jste a co o vaší povaze prozradí hvězdy? Možná se o sobě dozvíte i to, co nechcete, ale na druhou stranu máte možnost vše změnit a vaše negativní vlastnosti potlačit. Pojďme se podívat, co o jednotlivých znameních říkají hvězdy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Arogantní ženy zrozené v Beranu si myslí, že spolkly všechen rozum světa, ovšem když má dojít na činy, nepředvedou nic. Muži s takovými ženami spí jen z povinnosti a nepřináší jim to rozhodně žádné velké potěšení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jde o poměrně nekompromisní partnerky, které se nerady někomu a něčemu podřizují. Pokud ovšem necháte svou drahou vše řídit, zahrne vás láskou a vy budete spokojený a opečovávaný.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ženy, které se narodí v tomto znamení, jsou velice smyslné a pro ostatní muže působí jako magnet. Mají v sobě nadměrnou dávku sex-appealu a možná proto působí někdy až laciným dojmem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Račice jsou takové matky kvočny. Rády se o svou rodinu starají a nechávají si své děti pod křídly prakticky celý život. Když se nemají o co starat nebo co zařizovat, začínají si připadat zbytečné a nepotřebné.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Lvice jsou silné ženy, které jen tak něco neporazí. Někdy ovšem mohou tyto ženy působit dost mužným dojmem, což nepůsobí zrovna dvakrát sexy. Schází jim potřebná jemnost a ženskost. Možná by jim pomohlo začít se zabývat nějakou typicky ženskou činností.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Panny jsou považovány za super ženy, které dokonale uspokojí muže, a to po všech stránkách. Jsou sexy, chytré a přesně ví, co jejich muž v jakou chvíli potřebuje. Dá se říct, že lepší partnerku muž těžko najde.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Tyto ženy jsou trochu zpomalené a nerozhodné, což může někomu pořádně vadit. Nedokáží jednat hned a správně se rozhodovat. Potřebují po svém boku muže, který je vede a nikdy je nenechá v nesnázích.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nahoře huj, vespod fuj. Tak nějak by se dala popsat klasická Štírka. Tyto ženy působí velmi zanedbaným dojmem a pro muže tedy nepředstavují ideální princezny. Je tedy potřeba více dbát na svůj zevnějšek a základy hygieny.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelkyně bývají dost hádavá stvoření. Nesnesou, když jim někdo něco přikazuje a kontroluje je. Chtějí být samostatné a nezávislé, a proto hledají takového partnera, který jim to povolí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Většinou okouzlující a úspěšné ženy se smyslem pro humor. Rády flirtují, a tak mají dost často sklony k nevěrnému chování. Přestože jde o skvělé kamarádky, za partnerku by ji žádný chlap nechtěl.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnářky jsou klasické mamči v kuchyni, které se rády starají o rodiny. Milují svou ženskou roli a vůbec jim nevadí, když se z nich dělají osobní služky, naopak. Emancipace k nim ještě nedorazila, a tak uznávají tradiční rozdělení rolí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ženy narozené ve znamení Ryb nepatří mezi sexuální bohyně. Jde o asexuální ženy, ze kterých nic nejde. Přestože jsou emotivní a velmi citlivé, na okolí působí jako leklé ryby.

Související články

Další články